Poprad – Žilina 1:4 (kon.) | Nové Zámky – Martin 0:0 (odl.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 4:2 (kon.)
Banská Bystrica – Zvolen 4:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 30.10.2016, 17:00 • SE Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš tak po troch prehratých zápasoch zvíťazil po výbornom výkone 4:2. Trenčania v druhej tretine viedli už 2:0, ale domáci ich prekvapili dvoma rýchlymi gólmi. V tretej tretine domáci hosťom nedovollili žiadnu útočnú aktivitu a strelili dva góly, čo im zaručilo ďalšie tri body do tabuľky Tipsport ligy. (19:12:24)

59:34
    Domáci už držia puk na svojich hokejkách a čakajú na koniec zápasu.

58:49
    Faithova strela skončila len v Cháberovej lapačke.

58:01
    Richard Huna s Rudolfom Hunom boli v protiútoku 2 na 1. Richard presne našiel svojho brata Rudolfa, no jeho strela tesne minula bránku.

57:20
    Sikela sa snažil vystreliť spoza obrancu, ale domáci dokázali tento puk zachytiť.

56:30
    Uram zachytil rozohrávku hostí v útočnom pásme a prudko vypálil. brankár dokázal puk vyraziť.
    55:32 Ru, HUNA - 4:2

55:32
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptáci boli v rýchlom protiútoku 2 na 1. RUDOLF HUNA to zobral do svojich rúk a presne pod hornú tyčku posiela puk a zvyšuje na 4:2.
    Asistencie: Makovský Jakub

54:43
    Trenčín kombinoval v útočnom pásme, ale Kozákovi puk ušiel za modrú čiaru a rozhodca píska ofsajd.

54:21
    Hostia si presilovú hru dlho nezahrali. Pokračovať sa bude 4 na 4.

54:12
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Gašparovič – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:05
    Hossa išiel sám na bránu a Mezovský zatiahol ručnú brzdu a fauloval ho. Hossa ale stihol zakončiť, tak trestné strieľanie rozhodca nariadiť nemohol.

53:40
    Domáci boli znovu nebezpečný, keď zachytili rozohrávku súpera v útočnom pásme, ale brankár teraz Trenčín podržal.

53:18
    Po nahodenom puku Nagy prerušuje hru.

52:44
    Hostia teraz pekne kombinujú v útočnom pásme a strieľajú na bránu. Vytúženého vyrovnávajúceho gólu sa však dočkať nevedia.

51:30
    Domáci boli v útočnom pásme a hosťom pred bránou teda poriadne zavarili, ale ani jeden z bratov Hunovcov nedokázal puk pretlačiť do bránky.

51:10
    Domáci sú tretiu tretinu aktívnejším mužstvom a hostí moc do útočnej aktivity nepúšťajú.

Michael Hruška

Branky a nahrávky: 33. Sukeľ (TS), 34. Ro. Huna (Huna), 44. Kriška (Uram, Nádašdi), 56. Ru. Huna (Makovský) – 27. Sojčík (Síkela), 32. Sojčík (Síkela, Jáchym)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Nagy – Mezovský, Šiška, Nádašdi, Makovský, Kadlubiak, Moravčík, Bobček, Brezniak – Ru. Huna, Ro. Huna, Ri. Huna – Kriška, Sukeľ, Uram – Faith, Piatka, Laco – Števuliak, Stümpel, Kabáč
    HK DUKLA Trenčín: Chábera – M. Novák, Holenda, Hatala, Kozák, Jáchym, Bohunický – Ölvecký, Kopecký, Hossa – Dlouhý, Švec, Gašparovič – Sojčík, Šimun, Síkela – Veilleux, Briestenský

Rozhodčí: Konc – Kollár, Korba