Skalica – Michalovce 2:3 (1:3 po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 6:2 (kon.) | Prešov – Trnava 6:2 (kon.)
Topoľčany – Martin 8:1 (kon.)
po s.n. (1:3)
HK Skalica
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 09.11.2016, 17:00 • HANT Aréna, Skalica • 1. liga (SR) • 21. kolo

Skaličania dokázali Michalovciam vziať aspoň bod. O výhre hostí rozhodli až nájazdy. Ďakujeme za pozornosť. (19:33:08)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Michalovce.
    Autorom víťazného gólu je GLEB LUČNIKOV.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani v predĺžení sa nerozhodlo a tak uvidíme nájazdy.
    Strely na bránu v predĺžení 6:2, celkovo 42:38.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Domáci v tretej tretine vyrovnali a keďže sme ďalší gól nevideli, bude sa predlžovať.
    Strely na bránu v tretej tretine 9:12, priebežne 36:36.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

53:51
    Skalica v plnom počte.

51:51
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Grman – 2 min., podrazenie).

50:33
    Skaličania nevyužili výhodu.

48:33
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Banovský – 2 min., krosček).

Dnešné stretnutie sleduje 538 divákov.

44:22
    Skalica dala gól!
    Domácim sa podarilo vyrovnať a zápas je tak opäť otvorený! Gól strelil ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ.
    Asistencia: Ľubomír Škápik.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 12:10, priebežne 27:24.

Banovský v druhej tretine zvrátil gólom stav stretnutia a Michalovce po druhej časti hry vedú 2:1.