Jihlava – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:5 (kon.)
Havířov – Třinec 0:2 (kon.) | Letňany – Sparta 1:6 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 3:5 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 3:4 (po pr.) | Kolín – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 2:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
HC Kometa Brno
Sobota 12.11.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 22. kolo

59:53
    Sedm vteřin před koncem je za vysokou hůl vyloučen ještě domácí Lukáš Jindra, autor třetí branky. Martin Holík již zůstává na střídačce.

Na vyloučení: 5-4.
    Vyšší tresty: 1-0.

55:18
    Za domácí jde ven na 2+10 minut obránce Josef Vrátný, který dostává neobvyklý trest – tahání za vlasy, helmu nebo mřížku, a dnešní zápas pro něj tak skončil, míří tak rovnou do šaten. Hostující Petr Krejčí jde ven na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 4-4.

43:57
    V prostoru u mantinelu poblíž střídaček vypukla menší šarvátka, po které se bude vylučovat. Za domácí jde ven Slavomír Kadleček za 2+2 minuty kvůli hrubosti. Hostující Petr Krejčí dostává také trest za hrubost, ale jen na dvě minuty.

Na vyloučení: 3-3.

27:05
    První přesilovou hru si vyzkouší také Kometa Brno. Oliver Havelka se ve vlastním obranném pásmu provinil vysokou holí.

Na vyloučení: 1-2.

13:52
    Jihlava si zahraje další přesilovou hru v zápasu. Michal Kunc je potrestán dvěma minutami za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 0-2.

07:09
    První přesilovou hru si vyzkouší Jihlava. Na levém straně ve svém obranném pásmu držel Jakub Matula soupeře a dostává tak dvě minuty.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Mareš (Kadleček), 19. Najman (Vrátný, Veleba), 59. Jindra – 49. Svoboda (Kučera, Matula)

HC Dukla Jihlava: Jurička (Šťastný) – Musil, Mareš, Vrátný, Veleba, Havelka, Marek – Jindra, Najman, Vala – Filip, Kadleček, Kardoš – Úlovec, Hrbatý, Daňhel. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Kučera, Jeřábek, Krejčí, Věžník, Kowalczyk, Jurnečka, Vašíček – Frydrych, Matula, Süss – Zajíček, Minárik, Kadlic – Krejčí, Střondala, Svoboda – Kunc. Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Homola – Berger, Tichý