Třinec – Olomouc 4:0 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:1 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 5:4 (kon.) | Liberec – Zlín 4:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Litvínov – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Berani Zlín
Neděle 13.11.2016, 16:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga • 20. kolo

Z mojí strany je to pro dnešek vše. Přeji vám pěkný zbytek nedělního večera. (18:25:30)

Střely na bránu ve třetí třetině:

Bílí Tygři Liberce: 12
    PSG Zlín: 6

Utkání je u konce. Bílí Tygři si připisují sedmé vítězství v řadě a kromě toho i další čisté konto, o které se zasloužil Roman Will.

59:40
    Oba týmy už se nikam neženou.

58:50
    Lakatoš přihrával před bránu Jelínkovi, kterému se ovšem nepovedlo nasměrovat puk do sítě.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:29
    Špaček povedenou kličkou obešel zlínského hráče a vystřelil z mezikruží. Ovšem pouze doprostřed brány, kde číhal připravený Štůrala.

55:41
    Severočeši si vytvořili tlak v útočném pásmu. Přerušilo ho ovšem Bulířovo postavení v brankovišti.

55:04
    Tygři se provinili úmyslným ofsajdem. Vhazovat se bude před Willem.

54:30
    Derner vyslal puk směrem na bránu, před kterou ho tečoval někdo ze clonících hráčů. Tentokrát měl Štůrala štěstí, puk zamířil vedle.

53:37
    Hned po buly to zkusil od modré Marušák. Will jeho pokus chytil do lapačky.

53:33
    Will ukryl do své náruče další střelu Zlína.

53:18
    Oba týmy hrají v plném počtu hráčů.

52:12
    Kubiš mohl v tlačenici před Willem dorazit puk do sítě, jenže těsně před ním se ho zmocnil liberecký gólman. Následuje komereční přestávka.
    51:31 Michal BULÍŘ - 4:0
    Zdroj: Hokejka TV

51:31
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je to 4:0! Michal Bulíř nabral v obranné třetině rychlost a dokázal se proháčkovat až před Štůralu, kterého překonal střelou zápěstím. Asistence: Adam Jánošík.

51:12
    Tomáš Mojžíš (LIB) sice dostává dvě minuty za podražení, ale Zlín si přesilovku nezahraje, neboť Roman Vlach (ZLN) svůj pád nafilmoval a obdržel za to menší trest.

51:07
    Lakatoš obkroužil bránu a vybruslil si až do střelecké pozice. V rozhodující chvíli mu však jeden z hráčů Zlína odebral kotouč.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 22. P. Jelínek, 24. Lakatoš (P. Jelínek), 44. J. Vlach (D. Špaček), 52. Bulíř (Jánošík)

Bílí Tygři Liberec: Will – R. Šimek, Ševc, Mojžíš, Derner, Jánošík, Vitásek, Pyrochta – Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Bartovič, Bulíř, Radivojevič (C) – Svačina, Vantuch, Ordoš – D. Špaček, Hrabík, J. Vlach – J. Mikyska.
    Berani Zlín: Štůrala – Marušák, Kotvan, Blaťák, Bořuta, Matějíček, Žižka, Horák – J. Ondráček, P. Holík, Říčka – Honejsek, R. Vlach, Kubiš – Maruna, Podešva, O. Veselý (C) – Gago.

Rozhodčí: Hodek, Horák – Bláha, Špůr