Kladno – Sparta 2:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 6:3 (kon.) | Zlín – Třinec 4:3 (kon.)
Mountfield HK – HC Plzeň 2:8 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | K. Vary – Pardubice 1:5 (kon.)
Jihlava – Liberec 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slavia Praha
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Motor České Budějovice
Pátek 18.11.2016, 18:00DHL Extraliga juniorů • 19. kolo

57:56
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Aleš Mareček (SLA) sekl Pateru do lapačky a dostává dvě minuty.

56:49
    Roman Tintěra (CEB) jde pykat za vysokou hůl.

53:12
    Motor jde do tří! Jan Radoš (CEB) si odsedí dvě minuty za sekání.

53:11
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Patera – 2 min., sekání).

38:09
    Daniel Krásný (SLA) narazil protihráče na mantinel moc tvrdě a dostává dvě minuty za hrubost.

28:16
    Jan Bárta (CEB) si jde odsedět dvě minuty za podražení.

18:25
    Dominik Valík (SLA) si v souboji v rohu kluziště nepohlídal hůl a jde pykat za podražení.

12:05
    Do čtyř naopak míří Slavia. Tomáš Chvála (SLA) dostává dvě minuty za hákování.

06:27
    Michal Michal (CEB) sestřelil v obranném pásmu Šergla a dostává pět minut plus osobní trest do konce utkání za zásah do oblasti k hlavy a krku.

00:20
    Ale netrvalo dlouho a do čtyřech jdou i hosté. Jakub Doktor (CEB) se stejně jako jeho předchůdce provinil podražením.

00:05
    Tak to je začátek! Jen pět sekund stačilo k prvnímu vyloučení. Aleš Furch (SLA) jde sedět za podražení.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 25. Valík (Furch, Mareček) – 20. Bárta (Doktor, Tintěra), 37. Farka (Kadilák, Bárta), 60. Doktor

HC Slavia Praha: Šorf (Vacula) – Zderadička, Chvála, Chládek, Valík, Novák, Krásný – Šmerha, Mareček, Furch – Kolouch, Šteiner, Matějka – Hradil, Patočka, Heldák – Netolický, Šergl
    HC Motor České Budějovice: Patera (Němec) – Babchuk, Tintěra, Farka, Dudáček, Michal, Benda, Radoš – Doktor, Mařík, Káník, Tejko, Vochozka, Bárta, Kadilák, Kaisler

Rozhodčí: Lacina – Lhotský, Štětina