Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.) | Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:3 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:0 (kont.) | Nymburk – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Kolín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 0:0 (odl.) | Písek – Pelhřimov 6:5 (po pr.)
Kobra – Bílina 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 5:4 (kon.)
Řisuty – Děčín 2:3 (po pr.) | Klášterec nO – Sokolov 5:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HK Nový Jičín
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 21.12.2016, 18:002. liga skupina Východ • 28. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý večer, vítám Vás u dnešního přenosu, který přinese boj o čtvrté místo, kde domácí ztrácí jeden bod na Hodonín. Utkání za malý okamžik začne.

00:01

01:00
    Utkání nabírá pomalý, za to jistý spád. Momentálně je u puku Hodonín a zakládá útočnou akci.

02:09
    Offside Nového Jičína, dokázal se vymanit z mírného sevřetí soupeře a usazuje se v útočném pásmu.

03:24
    Dobře teď Adam Uhlár, hledal svého spoluhráče před bránou, ten nemířil úplně přesně, škoda.

04:03
    Málek dojížděl puk, Kotvan ho má ale pod kontrolou.

04:34
    Další akce domácích, která končí opět na hrudi Hodonínského brankáře.

04:48
    Střela z hole Halody Marka, neslavila úspěch. Střela z nápřahu sice měla potřebnou razanci, chyběla ale přesnost.

05:38
    Kotvan musel být opět pozorný, Dominik Novotný zamýšlel otevřít skóre, to se mu ale nepovedlo.

06:00
    Dobře teď dostal do jízdy puk Miklík, kterého zastavila domácí obrana.

07:00
    Hruška dosáhnul na puk u mantinelu, zkoušel rozehrát akci, která končí nepřesnou přihrávkou někde za středdem hřiště.

08:25
    Nový Jičín se stále snaží dostávat do dobrých střeleckýcch pozic. Musí se však mít na pozoru, stačí menší chybička a Hodonín se dostává do rychlých brejků.

09:12
    Zakázané uvolnění hostů.

09:17
    Dobré vyhrané vhazování a střela Běhala (NJI), mířila ale přímo do prostoru, který Kotvan měl pokrytý.

10:00
    Puk si přebral Marek Haloda, nahrál svému spoluhráči, domácí brankář Slovák ale s tímto žádný problém nemá.

10:10
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Cabák – 2 min., držení protihráče).

10:50
    Drtiči se usadili v útočném pásmu, zkouší přelstít Nový Jičín. Tomu se ale teď podařilo vyhodit.

11:26
    Situace se opakuje, puk ve středním pásmu, avšak pod kontrolou Drtičů.

11:55
    Série několika nebezpečných střel, kdy hostující manšaft nebyl schopen, puk tečovat či dorazit! Tak to bylo opravdu štěstí, pro domácí tým.

12:10

12:47
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DRESLER. Asistence: Uhlár a Kocián. Tak to byla zajímavá situace! Domácí přešli do útočného pásma. Kocián přihrál Adamovi Uhlárovi, tohle ještě Kotvan zvládnul. Na dorážku Dreslera ale už byl krátký! 1:0

13:57
    Boj o kotouč v útočném pásmu, vyhráli na malý okamžik domácí. Ba ne, kotouč si převzal Kadlec Jakub a zkouší vymyslet, útočnou akci.

14:32
    Dobře to teď na druhé straně myslel Málek, jenomže do střely zasáhnul ještě obránce Drtičů. Následně se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

15:00
    Série několika střel, které měly spád a náboj. Tam kde bylo štěstí, chyběla přesnost, škoda.

16:43
    Hodonín nehraje úplně styl, který by hrát chtěl. Zatím nedokáže odpovídat na přihrávky a protiútoky, které Nový Jičín předvádí.

16:52
    Tadeáš Jaroš zkoušel střelu švihem, Kotvan ale s menšími potížemi likviduje. Musí se však mít stále na pozoru.

17:14
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Potechin – 2 min., sekání).

17:38
    Ačkoliv domácí teď sevřeli Drtiče v přesilové hře, hru překombinovali a hostům se podařilo kotouč vyhodit.

18:20
    Nový Jičín zkouší rozjet hru, od vlastní brány.

18:38
    Nene, tahle přesilovka gólem neskončí. Drtiči dobře brání a až na začátek oslabení, domácí k ničemu nepustili.

19:14

19:30
    Laxní přístup domácí obranné hry, je teď málem stál vyrovnání, tohle chce více pozornosti.

20:00

První třetina nám přinesla docela pohledný hokej, až na vyjímky. Domácí dokázali otevřít skóre, ve třinácté minutě, zásluhou Dreslera. Hosté, nehrají úplně to, co chtějí a na Jičín umí. Změní to snad druhá třetina? Na to si budeme muset počkat do cca 18:45.

Hosté přijíždějí na led, následují domácí a rozhodčí. Poté nic nebrání tomu, aby začla druhá třetina.

Poslední úpravy, přípravy a jdeme na to!

20:01

20:25
    Pozor! Hned na úvod slibná šance hostů, následně zakázané uvolnění Nového Jičína.

20:40
    Dobře teď najížděl Zdeněk, společně s Kratochvílem. Jiří Zdeněk to vzal na sebe, vypálil dělovku, Kotvan vytasil svou lapačku a ukázal sebejistý zákrok, dobrá práce.

21:45
    Na puku jsou více vidět hráči v bílých dresech. Buď se tlačí před bránu anebo úspěšně brání svou zónu. Začátky třetin, domácím zatím vycházejí perfektně.

22:35
    Offside Hodonína.

22:51
    Na pozoru se ale musí mít domácí celek. Není rando ani na okamžik polevit v tempu. Jsou z toho pak nebezpečné situace, kdy se Drtiči pevně uchopí kotouče a vznikají, zajímavé akce.

23:42
    Slovák musel opět dvakrát po sobě vytěsnit nebezpečné střely. Postupně se Hodonín, dostává do tempa.

24:20
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Haloda – 2 min., naražení zezadu).

25:00
    Škoda puku, který domácím utek. Prakticky minuta přesilovky pryč, produktivita ale zatím chybí.

25:30
    Autorem branky je JAROŠ. Asistence: Sonnek . Tak přecejenom jsme se gólu dočkali a je využitá přesilová hra! Opět rychlý přechod do pásma, náhra, střela, gól! Zní to docela jednoduše, jenže takto jednoduše se to opravdu stalo 2:0!

27:09
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Cabák – 2 min., podražení).

28:10
    Hodonín se usadil v útočém pásmu, zkouší jednu střelu za druhou. Teď jsme mohli vidět i dobrou teč, gól ale zatím chybí.

28:32
    Vhazování před Slovákem

29:09

29:28
    Tlačenice v pravém rohu, rozhodčí byl nucen hru přerušit.

30:30
    Nyní můžeme sledovat boj o každý centimetr ledu. Ani jeden tým, nehodlá dát soupeři nic zadarmo.

30:52
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

31:13
    Domácí se sice dostali do útočného pásma, s menším problémem, které se nazývá zakázané uvolnění.

31:37
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MAREK HALODA. Asistence: Peš. Tak tomu se říká gól jak víno! Haloda Marek dostal perfektní přihrávku, někde do prostoru mezikruží, volil střelu švihem, která mířila někde do levého rohu a mířil přesně! 2:1.

34:13
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hajný – 2 min., hákování).

34:31
    Zahradníček dostal dobrou přihrávku na modrou čáru, střela byla však ztečována.

35:18
    Nový Jičín se snaží vytvářet střelecké pozice. Hodně však kombinuje a dokonce jsme mohli být svědky, úniku Potechina, který nebyl daleko od gólu!

36:13

36:38
    Vhazování před Slovákem.

37:25
    Nový Jičín jakoby znervózněl, měl místy problém si přihrát. Nakonec ale hosté vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.

38:00
    Vaněk teď ve velké šanci přestřelil bránu, dobrá šance Hodonína!

39:05
    Na druhé straně také o vzrušení není nouze! Kotvan teď vyrazil před sebe, kde ale nebyl nikdo, kdo by dorážel! Následně zakázané uvolnění, hostů.

39:40
    Posledních pár vteřin, soubouj v obraně Nového Jičína.

40:00

Druhá třetina nám přinesla dva góly. Po jednom na každé straně .Dle mého názoru, Hodonín stále nehraje svou hru a to bylo zatím rozhodující. Nový Jičín se v poslední části hry, určitě nikam hnát nebude. Můžeme očekávat, defenzivní bránění a touhu, přidat rozhodující gól. Poslední třetina začne cca 19:36.

Hodonín přichází na led, následují muži v bílých a po nich i ti pruhovaní, tedy rozhodčí.

40:01

40:40
    Dobrá šance Dreslera, který ale Kotvana nepřekonal.

41:00
    Opět u puku Nový Jičín, konkrétně Zahradníček, který nahazovval kotouč do útočného pásma.

41:57
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hložánek – 2 min., držení protihráče). Erik Hložánek sváděl svěřitý souboj u mantinelu, dopustil se ale menšího trestu a dává svému soupeři, šanci na zvýšení náskoku.

43:05
    Střela Zdeňka od modré, neslaví úspěch, škoda.

43:57

44:51
    Hezká nahrávka na Adama Uhlára, ten ale divoký kotouč nedokázal zpracovat, mírně aktivnější domácí tým.
    Před vánoční pauzou tu máme ještě jedno kolo...

46:25
    Tak teď při Slovákovi, stáli všichni svatí! Pokuď jsem dobře viděl a slyšel, od gólu Jiřího Slováka, zachránila tyč!

46:34
    Puk mimo hrací plochu, vhazování před útočnou modrou hostů.

47:00
    Puk za bránou Nového Jičína, který rozjíždí útočnou akci.

47:30
    Dobrý závar před domácím gólmanem, ten volil ale raději zalehnutí puku.

47:55
    Ačkoliv Slovák teď toho moc neviděl, výborně zasáhl lapačkou, hezký zákrok!

48:09
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Málek – 2 min., vysoká hůl).

49:00
    Hodonín se snaží tlačit před bránu, místy se mu to i daří. Tam kde není obrana, je Jiří Slovák I.

50:09

50:37
    Přesilovka sice skončila, nicméně to zatím moc nevypadá. Až teď, když je Hodonín vykázan zpět, zakázané uvolnění.

51:01
    Opět jeden z mnoha soubojů o kotouč, u mantinelu, hra přerušena, vhazování před Kotvanem. Následně offside Hodonína.

51:35
    Už to vypadalo na útočný výpad, v podání domácích. Akci ale zastavvuje offside.

52:00
    Puk prosvištěl kolem Jiřího Slováka I., který nastavil lapačku a puk kryje.

52:20
    Opět závar před Jiřím Slovákem, který si teď musel najít dobré postavení i prostor, nakonec vše ustál a skóre se nemění!

53:01
    Dvě střely z domácích hokejek, které byly spíše testem pozornosti, brankáře Kotvana.

53:54
    Obrovská šance Drtičů! Neskutečný závar před domácí bránou. Zmatek, který vyústil v pád gólmana, Jiří Slovák se ale na poslední chvíli stačil přesunout, možná ani sám, neví jak! Nicméně tímto likviduje jistý, vyrovnávací gól!

53:59
    A podobná šance na druhé straně! Chyba Hodonína, do jízdy se dostal Zdeněk ale minul!

55:18
    Autorem branky je MIKLÍK.
    A je vyrovnáno, po šancích na obou stranách, využívá jednu z nich hostující manšaft a srovnává na 2:2! Asistence Jakub Kadlec, Daniel Vaněk.

56:22
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jurča – 2 min., držení protihráče). Tak toto je kritický moment utkání! Domácí dostávají výhodu jednoho muže. Pokuď se jim podaří tuto výhodu využít, je rozhodnuto!

57:00
    Kotvan vyráží velice slibnou šanci! Dá se očekávat, že bude mít práce víc než dost!

57:38
    Hodonín se osvobozuje, vyhozením přes všechny čáry.

57:39
    Špatné nahození do pásma, zakázané uvolnění Nového Jičína.

58:09
    Zbývá posledních třináct vteřin z přesilovky domácích. Vhazování před Kotvanem!

58:22

59:00
    Zdá se, že Drtičům remízový stav stačí. Domácí jsou ale jiného názoru a určitě se ještě o vítězství porvou.

59:07
    Vhazování před Jiřím Slovákem I.

59:30
    Puk ve středním pásmu, na holích domácího mužstva. Ale nevypadá, že by se skóre změnilo.

60:00

Po 60. minutách je tedy skóre nerozhodné, za pár minut bude následovat prodloužení 3 na 3 a dost možná i nájezdy.

60:01

60:20
    Zdeněk se žene dopředu, snaží se objet branku. To se mu ale nedaří, je atakován hostující obranou.

60:50
    Hodonín u puku, rozmýšlí co vymyslí. Akci rozjíždí tradičně za vlatní bránou.

62:03
    Velice špatná rozehrávka Stránského! Slovák měl co dělat, aby puk vykryl. Na opačné straně, se musel také činit Kotvan.

62:35
    Hajný s Vránou bojují o kotouč u mantinelu.

63:18
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Cabák – 2 min., podražení). Hosté mají početní výhodu, jednoho člena na ledě. Budeme svědky přesilovky 3 na 4 z pohledu domácích.

Oddechový čas pro Nový Jičín

64:00
    Drtiči se snaží založit novou útočnou akci.

64:44
    Domácí dobře brání, zdá se, že oslabení přežijí.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Utkání dospělo až na samostatné nájezdy. Které budou pokračovat, po krátké úpravě ledu.

Led je hotov, nájezdy mohou za malý moment začít!