Belenenses – Braga 1:2 (kon.) | Moreirense – Tondela 1:1 (kon.) | Sporting – Nacional 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Benfica 0:0 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (0:1)
CD Tondela
Sobota 18.03.2017, 17:00 • Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:07)

Utkání končí remízou, což je špatné řešení pro oba týmy, urputně bojující o záchranu v soutěži. Domácím vyšla až tak poslední dvacetiminutovka, jinak byli po celou dobu zápasu pasivnější. Tondela mohla několikrát vstřelit druhý gól, ale to se nakonec hostům nepodařilo, což jim ještě více zkomplikovalo situaci na dně portugalské ligy.

90+3

90+1
    Tři minuty ještě nastavil sudí Dias, nyní sledujeme domácího Sougoua, střelce vyrovnávacího gólu, jehož střela zpoza vápna letí vysoko nad branku.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby mají hosté výhodu volného kopu na útočné polovině.

89
    Makaridze nyní podržel svůj tým, po střele Eliarda, hosté mohli jít znovu do vedení!

88
    Domácí nyní rychle rozehrávají, Makaridze dlouhým výkopem dostal míč na polovinu soupeře.

86
    Akce Tondely končí odpískaným ofsajdem, míč pro domácí tým.

85
    To bude pro domácí velká vzpruha a je tu další akce po pravé straně, míč končí v autu.
    84. SOUGOU - 1:1

84
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Domácí přece jenom vyrovnávají, hlavička Diega Iva ještě končí na břevnu, ale odtud se odráží přímo na hlavu SOUGOUA, který již poslal míč do branky.

83
    Další šance domácích, zblokovanou střelu vyslal Sagna, Cláudio Ramos takovým podivným zákrokem vyrazil míč na roh.

82
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Pité Trabulo, přichází Murilo.

81
    Hostující Pité se nyní nehodlá zvednout z trávníku, to rozhodně nevypadá na simulování, spíše jde o nějaké zranění.

80
    Je tu poslední desetiminutovka tohoto utkání, domácím nelze v posledních minutách upřít snaha, ale na vyrovnání to stále nestačí.

77
    Žlutou kartu dostává Eliardo (CD Tondela).

77
    Cládio Ramos se nyní blýskl parádním zákrokem, do zakončení se dostal domácí Ramírez, domácí byli blízko vyrovnání.

76
    Hosté branku Makaridzeho neohrozili a sami se nyní musí bleskově vracet na svou polovinu.