Karviná – Liberec 0:1 (kon.) | Brno – Sparta 2:0 (kon.) | Slovácko – Olomouc 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 26.08.2017, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • HET liga • 5. kolo

Utkání nakonec skončilo remízou, oba ba dva celky si připisují do tabulky po jednom bodu. Ve druhém poločase moc nebezpečných situací v pokutových území diváci neviděli, byl to spíše boj mezi šeštnáctkami. Na konci zápasu se už mužstva soustředila na udržení stavu. (20:58:28)

90+3

90+3
    David Houska viděl v přerušené hře žlutou kartu za faul na Petra.

90+3
    Po jednom z centru před slováckou branku se balon k Petrovi, kteého fauloval Houska, hra pokračovala, ale domácí celek se k ohrožení branky nedostal.

90+2
    Sigma v nastaveném čase kopala rohový kop, v pokutovém území nejvýše vyskočil Hofmann a balon odhlavičkoval mimo pokutové území.

90+1
    Taktické střídání. Lukáš Sadílek jde do hry místo Davida Machalíka.

90
    Druhý poločas sudí Ginzel nastaví o tři minuty.

89
    Vypadá to, že utkání skončí spravedlivou remízou, když ve druhém poločase si ani jedno mužstvo nevypracovalo žádnou stoprocentní šanci.

88
    Poslední střídání Sigmy, Martin Hála jde na poslední minuty za Šimona Faltu.
    86. Rezek vystřelil po zemi kolem Jemelky, Buchta míč zastavil

86
    Petr před velkým vápnem prostrčil míč mezi nohy olomouckého hráče na Rezka a ten bez přípravy vystřelil, Buchta jeho střelu nadvakrát zlikvidoval.

84
    Druhé střídání v domácím mužstvu. Marka Havlíka vyměnil Jakub Rezek.

83
    Domácí obrana následný centr odvrátila, Navrátil si obhodil protihráče a šel s balonem čtyřicet metrů, na polovině Sigmy ale neprošel přes Vepřeka.

82
    Falta individuálním průnikem po čáře si vynutil faul od Reinberka.

81
    Machalík byl odtlačen od balonu podle sudího nedovoleně. Následnou standardní situaci zahrál Havlík, ven z branky šel Buchta, aby míč vyboxoval.

78
    Na opačné straně nebezpečně centroval Falta, brankář Heča čekal do poslední chvíle, jestli se nabíhající hráči nedotknou míče, nakonec se tak nestalo a kulatý nesmysl skončil v jeho rukavicích.

77
    Havlík přebral přihrávku a vystřelil skákavou ránu ze střední vzdálenosti, Buchta balon kryl.

75
    Hosté postupovali směrem k brance, Moulis vystřelil v pokutovém území, jeho rána byla zblokována, Šumulkoski šel poté do skluzu a čistým zákrokem mu balon odebral, následně byl Navrátil faulovaný u postranní čáry.