Wolfsberger – St. Pölten 2:1 (kon.) | Rapid – Linz 1:0 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:0 (1:0)
LASK Linz
Sobota 26.08.2017, 18:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 6. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (20:25:47)

Rapid v nudném utkání vítězí nad Linzem 1:0 pro které to je druhá prohra v soutěži. Jediný gól vstřelil v 22. minutě Murg. Rapid dorovnal svého dnešního soka v počtu bodů.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Giorgi Kvilitaja, přichází Lucas Galvão.

90+1
    Rapid drží míč na své útočné polovině.

90
    Rozhodčí Hameter se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.