Ružomberok – Trenčín 3:3 (kon.) | Michalovce – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Prešov – Senica 2:2 (kon.)
Nitra – Dunajská Streda 3:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
2:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 26.08.2017, 19:00Niké liga • 6. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:15. (20:52:53)

90+1

90+1
    Rozhodcovia dnešného stretnutia nastavili jednu minútu.

90
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Milan Šimčák, prichádza Martin Kolesár.

89
    Z domácich tribún počuť potlesk vcelku slušnej diváckej návštevy. Stretnutie sa už len dohráva. Uvidíme, koľko minút pridá hlavný rozhodca k základnému hraciemu času.

89

88
    Krásna kombinácia Michalovčanov, ktorý sa však prezentovali nepresnou finálnou prihrávkou, preto sa do zakončenia nedostali.

87
    Sviarčinskij ťahal loptu po pravom krídle a centrom sa snažil nájsť Turika, ktorý sa však k zakončeniu hlavou nedostal.

86
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Ľubomír Urgela, prichádza Roberto Baggio da Costa.

85
    Po krátkej pauze pokračujeme ďalej. Urgela je ošetrovaný za autovou čiarou, kde sa momentálne rozhoduje, či bude tento útočník Zlatých Moraviec pokračovať v stretnutí.

83
    Na trávniku zostáva ležať Ľubomír Urgela. Nevyzerá to sním najlepšie. Hráč hostí zrejme nebude môcť pokračovať v stretnutí.

83
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Vladislav Bragin, prichádza Jozef-Šimon Turik.

82
    Michalovce obliehajú pokutové územie Zlatých Moraviec. Domáci futbalisti sú pri chuti a aktívnym pohybom robia problémy hosťujúcej obrane.

81
    V Michalovciach už prebieha 81. minúta. Domáci futbalisti stále vedú 2:0 a kráčajú za víťazstvom v dnešnom stretnutí.

Momentálne nemáme k dispozícii obrazový prenos z Michaloviec, preto sa ospravedlňujeme za menšie prerušenie textového prenosu. Ihneď po náprave budeme v stretnutí pokračovať.

77
    Ďalšia rodiaca sa šanca domáceho mužstva. Bragin sa snažil presadiť v šestnástke hostí, no na jeho kľučku mu obrana Zlatých Moraviec nenaletela.

76
    Dnešné stretnutie sleduje 2083 divákov.

75
    Žltú kartu dostáva Martin Bednár (MFK Zemplín Michalovce).

74
    Nedorozumenie v kombinácii Zlatých Moraviec. K lopte sa dostal Bragin, ktorý mohol postupovať sám na bránu hostí, no napokon sa rozhodol zaseknúť si Karlíka. To sa mu podarilo, ale útočník domácich sa prezentoval už iba propagačným pokusom.