Charleroi – Waregem 3:2 (kon.) | Lokeren – Eupen 3:0 (kon.) | Sint-Truiden – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Genk – Mechelen 1:0 (kon.)
Sint-Truiden VV
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 26.08.2017, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • 5. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (21:50:26)

Sledovali jsme utkání mezi St.Truidenem a Waasland-Beveren, které skončilo výhrou 1:0, když se v 75. minutě prosadil domácí Igor Vetokele, který přišel jako střídající hráč. Domácí stoupají na třetí místo, hosté klesají na desáté.

90+2

90+1
    Domácí St.Truiden kombinuje na své útočné polovině a jsou velice blízko dalším třem bodům.

90
    Rozhodčí Boterberg se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Nepřesný centr do pokutového území domácích zlikvidoval Pirard.

88
    U míče jsou ale domácí na útočné polovině, a když ztratí tak rychlým napadáním získají míč zpět.

87
    Waasland-Beveren už zkouší dlouhé nákopy do pokutového území, už se nezdržují s kombinací.