Boston – St. Louis 3:1 (kon.) | Buffalo – Florida 2:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:3 (kon.)
NY Rangers – Toronto 0:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:0 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Vegas 2:3 (po pr.) | Nashville – Los Angeles 5:0 (kon.) | Calgary – Tampa 4:7 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:4 (po pr.) | Arizona – Dallas 1:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 4:2 (kon.)
Edmonton Oilers
3:4 (0:0, 1:3, 2:0 - 0:1)
Colorado Avalanche
Pátek 02.02.2018, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:53:07)

Colorado: 31.

Je za námi utkání, které nakonec končí vítězstvím Colorada v prodloužení. Je to vítězství zasloužené, Colorado totiž ještě v poslední minutě třetí třetiny bylo blízko třem bodům, ale díky neúnavnému Connoru McDavidovi a jeho přesně dorážce o bod přišlo, když dva posléze získalo vítězstvím v prodloužení. Edmonton dnes začal hrát až v poslední třetiny, do té doby to byl v jeho podání hodně matný výkon a s bodem tak mohou být domácí navýsost spokojeni, potom, co dnes na ledě předvedli.

62:28 J. T. Compher - 3:4

62:28
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Po již zmíněné ztrátě puku domácím Caggiulou se dostali do útoku hosté, střelu Barrieho ještě Al Montoya vyrazil, ale na dorážku J. T. COMPHERA byl již krátký a hosté si tak připisují druhý bod. Asistence: Tyson Barrie a Gabriel Landeskog.

62:13
    Drake Caggiula (Edmonton) nyní mohl přihrávat, místo toho zbytečně kličkoval v mezikruží, až o puk přišel.

61:45
    Domácí s pukem v útočném pásmu.

61:20
    Colorado zatím hodně opatrné v tomto prodloužení, Montoya si ale již připsal zákrok.

60:55
    Connor McDavid na sebe navázal dva bránící hráče, přihrál na pravou stranu Klefbomovi, jehož pokus byl ale zablokován.

60:23
    Nikita Zadorov (Colorado) fantasticky zezadu odstavil unikajícího McDavida od puku, parádní zákrok!

60:01

Stejně jako předchozí zápas Edmontonu, i tento končí po šedesáti minutách nerozhodným výsledkem a čeká nás prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 30. McDavid (Draisaitl, Cammalleri), 47. Caggiula (R. Strome, Benning), 60. McDavid (Draisaitl, Russell) – 24. Zadorov, 28. Girard (Rantanen, Landeskog), 40. Comeau, 63. Compher (Barrie, Landeskog)

Edmonton Oilers: Montoya (Brossoit) – Russell, Sekera, Nurse, Davidson, Benning, Klefbom – Draisaitl, McDavid, Cammalleri – Puljujärvi, Khaira, Lucic – Caggiula, R. Strome, Maroon – Kassian, Letestu, Slepyšev.
    Colorado Avalanche: J. Bernier (Varlamov) – Girard, Nemeth, Barrie, A. Lindholm, E. Johnson, Zadorov – Rantanen, Kerfoot, Landeskog – C. Wilson, Compher, Jost – Comeau, Söderberg, Nieto – Jakupov, Toninato, G. Bourque.

Rozhodčí: St. Pierre, O'Halloran – Rody, Berg

Diváci: 18 347