Düsseldorf – Leverkusen 1:2 (kon.) | Dortmund – Norimberk 7:0 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 0:0 (kon.)
Mönchengladbach – Frankfurt 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Stuttgart 2:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
0:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Středa 26.09.2018, 20:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 5. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:25:17)

Smolný závěr pro domácí, kteří již několik sekund po skončení nastaveného času trefili břevno... nicméně bezbranková remíza dnešnímu duelu sluší, oba týmy měly nějaké ty šance, které však proměnit v gól nedokázaly.

90+3
    90+3. Bote Baku (Mohuč) orazítkoval břevno!

90+3
    Pozor, rozhodčí ještě nechal domácí dohrát útočnou akci a mohl to být rozhodující gól! Bote Baku (Mohuč) se dokázal uvolnit a vystřelit, míč ale končí na břevno hostující branky!

90+2
    Rohový kop pro Wolfsburg, Yunus Malli rozehrál z levé strany, domácí se ale ubránili.

90+1
    Nastavují se dvě minuty nad rámec normální hrací doby, registrujeme centr Williama z pravé strany, který domácí odvrací do autu.

89
    Ofsajdem končí útočná akce hostů.

88
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Renato Steffen.

87
    Elvis Rexhbecaj (Wolfsburg) zůstává na trávníku, další z hráčů hostujícího klubu, který bude muset být ošetřován.

85
    Ignacio Camacho (Wolfsburg) fauloval v souboji s domácím Ujahem, míč pro Mohuč.

84
    Ani po tomto rohovém kopu se skóre nemění.

83
    Rohový kop pro Wolfsburg, hosté rozehrají z pravé strany.

82
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Wout Weghorst.

80
    Začíná posledních deset minut řádné hrací doby utkání, které nám spěje do bezbrankové remízy.
    77. Daniel Ginczek (Wolfsburg) trefuje z pravé strany bližší tyč domácí branky!

77
    Daniel Ginczek (Wolfsburg) trefuje z pravé strany bližší tyč domácí branky!

75
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Alexandru Maxim, přichází Jean-Philippe Mateta.

74
    Žlutou kartu dostává Ignacio Camacho (VfL Wolfsburg).

Martin Dvořák

Branky:

Karty:   71. Maxim (MAI) – 57. Mehmedi (WOF), 74. Camacho (WOF)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:13.
    1. FSV Mohuč 05: F. Müller – Brosinski (30. Mwene), Bell, Niakhaté, Aarón – Baku, Gbamin – Onisiwo (64. Boëtius), Maxim (75. Mateta), Quaison – Ujah.
    Náhradníci: Zentner – Boëtius, Mateta, Malong, Mwene, Bussmann, Abass.

VfL Wolfsburg: Casteels – William, Knoche, Brooks, Roussillon – Rexhbecaj (88. Steffen), Camacho, Arnold – Ginczek (82. Weghorst), Mehmedi (70. Malli), Brekalo.
    Náhradníci: Pervan – Verhaegh, Steffen, Weghorst, Malli, Gerhardt, Uduokhai.

Rozhodčí: Stieler – Jöllenbeck, Blos