Olympia Radotín – Slovácko 0:5 (kon.) | Vltavín – Teplice 1:2 (kon.) | Příbram – Vlašim 4:1 (kon.)
Olomouc – Třinec 7:0 (kon.) | Brno – Liberec 0:1 (kon.) | Slavia – Ústí n. L. 2:0 (kon.)
FK Olympia Radotín
0:5 (0:1)
1.FC Slovácko
Středa 26.09.2018, 16:00 • Sportovní centrum Radotín • MOL Cup • 3. kolo

Sudí Matějček ukončil zápas a poslal Slovácko do osmifinále národního poháru. (17:47:58)

90

88
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A do listiny střelců se zapisuje u pátého gólu i TOMÁŠ ZAJÍC.

82
    MICHAL KOHÚT přidává čtvrtý gól Slovácka.

70
    Slovácko hlídá postup, nedá se předpokládat, že by Radotín dokázal soupeřův náskok v posledních dvaceti minutách zlikvidovat.

52
    Záhy přidává třetí gól JAN KUCHTA a nejspíš definitivně rozhoduje tento zápas.

48
    Hned zkraje druhé půle přichází uklidnění pro hosty po trefě JANA KALABIŠKY.

46

První poločas je u konce. Úvod patřil hostům, kteří se díky kapitánovi Jiřímu Krejčímu dostali do vedení 1:0. Domácí pak ke konci také několikrát zahrozili, ale ve výhodnější pozici jsou aktuálně hosté.

45

38
    Domácímu týmu se přece jenom povedlo vyrovnat hru a práci začíná mít i brankář Trmal.

25
    Hosté zatím drží zápas pevně pod kontrolou a soupeře k ničemu nepouští. Sami už zahrávali dva rohové kopy.