Udinese – Lazio 1:2 (kon.) | AS Řím – Frosinone 4:0 (kon.) | Atalanta BC – Turín 0:0 (kon.)
Cagliari – Sampdoria 0:0 (kon.) | Janov – Chievo 2:0 (kon.) | Juventus – Bologna 2:0 (kon.)
Neapol – Parma 3:0 (kon.)
AS Řím
4:0 (3:0)
Frosinone Calcio
Středa 26.09.2018, 21:00 • Stadio Olimpico (Řím) • Italská Serie A • 6. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou. (22:53:34)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.

Je dobojováno. Domácí fotbalisté nakonec v závěru druhého poločasu přidali ještě jeden gól, když se prosadil parádní střelou Aleksandar Kolarov a pečetil tak domácí výhru. Hosté na svého soupeře nestačili a neodvezou si ani bod.

90+2

90+2
    Ještě pokus domácích, který byl sražen mimo tři tyče a hlavní sudí už se kouká na hodinky a zápas zřejmě po odkopu od hostující branky ukončí.

90+1
    Cambell ještě dostává vůbec první žlutou kartu utkání, když něco ostrého řekl směrem k rozhodčímu.

90+1
    Na hřišti se už nic podstatného neděje. Domácí se nikam neženou, hosté naopak nemohou projít na polovinu Římanů. Zápas tak pomalu, ale jistě spěje do svého konce.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase budou nastaveny ještě dvě minuty navíc.
    89. Chibsah orazítkoval tyčku domácí branky

89
    Hosté zahrávali volný přímý kop a orazítkovali břevno domácí branky! Ještě tedy velká šance na straně hostujícího celku.
    87. Aleksandar KOLAROV - 4:0

87
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom se ještě domácí hráči prosazují. ALEKSANDAR KOLAROV kousek před malým vápnem vyslal pořádnou dělovku a nekompromisně tak prostřelil Sportiella – 4:0. Asistence: Luca Pellegrini.

86
    Hosté se pokusili o další průnik před domácí branku, nic z toho ale znovu nebylo.
    85. Asi nejnebezpečnější situace ve druhém poločase. Šanci Ündera Sportiello pokryl

85
    Cengiz Ünder vyslal přízemní střelu na hostující branku a do zákroku musel Sportiello. Ten ukryl míč ve svých rukavicích a podržel svůj tým.

84
    To se jim však nedaří. Stejně jako hráči Frosinone i ti domácí nepouštějí svého soupeře do zakončení před vlastní brankou.

83
    Luca Pellegrini si naběhl s míčem před velké vápno, kde ho ale ztratil. Následuje tak otočení hry ze strany hostů, kteří míří na polovinu římského celku. Rádi by vsítili alespoň čestný úspěch.

82
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Daniele De Rossi, přichází Luca Pellegrini.

81
    Míč skončil za zadní čárou díky odrazu od Ündera a následovat tak bude pouze odkop od hostující branky.

Vendula Zdražilová

Branky: 2. Ünder, 28. Pastore (Santon), 35. El Shaarawy (Ünder), 87. Kolarov (Luca Pellegrini)

Karty:   90+1. J. Campbell (FRS)

AS Řím: Olsen – Santon, Manolas (46. Marcano), Fazio, Kolarov – De Rossi (C) (82. Luca Pellegrini), N´Zonzi – Ünder, Pastore (67. Zaniolo), El Shaarawy – Schick.
    Náhradníci: Fuzato, Mirante – Juan Jesus, Luca Pellegrini, Karsdorp, Marcano, Florenzi, Zaniolo, Lorenzo Pellegrini, Cristante, Džeko, Kluivert.

Frosinone Calcio: Sportiello – F. Zampano, Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano, Beghetto – Cassata (72. Soddimo), Chibsah, Crisetig (C) – Ciano (72. J. Campbell), Pinamonti (66. Ciofani).
    Náhradníci: F. Bardi – Molinaro, Brighenti, Salamon, Krajnc, Vloet, Soddimo, Ghiglione, J. Campbell, Perica, Ciofani.

Rozhodčí: Bello – Posado, Galetto

Diváci: 34 380