Dinamo Riga
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Neděle 04.11.2012, 16:00 • Riga Arena • KHL

Dinamo Minsk byl dnes lepším týmem a proto zaslouženě poráží Dinamo Riga 2:0. Ve třetí třetině jsme gól neviděli, domácí po celý zápas naráželi na skvěle chytajícího Pekku Rinneho v brance Bělorusů. (18:01:40)

60:00

59:45
    Minsk drží puk a šetří čas na své polovině.

59:21
    Rinne vychytal i ránu Niživijse, neskutečné!

58:31
    Domácí to zkouší v šesti, Tellqusit zůstal na střídačce!

58:30
    Riga si vzala time-out.

57:58
    Evander Kane vyzrál stahovačkou na obránce a zakončil, ale na Tellquista si nepřišel.

55:31
    Kulakov (MIN) vyloučen za hákování.

55:25
    Tentokrát Rinne vychytal Galvinše. Finský gólman chytá dnes ve výborné formě.

54:05
    Minsk vyhodil na icing, Riga stále čeká na první dnešní šajbu.

52:15
    Nyní tedy se ocitl v jasné šanci Indrašis, ani ten však skvělého Rinneho nepřekonal!

51:41
    Riga má sice v posledních minutách puk na svých hokejkách, jenže není schopná vystřelit na Rinneho. A to díky skvěle propracované obraně Minsku.

49:51
    Minsk je dnes lepším týmem, jen pro představu, ve třetí třetině vede na střely 13:2.