Žilina – Košice 2:0 (kon.) | Skalica – Zvolen 7:6 (kon.) | Martin – Poprad 1:4 (kon.)
Nitra – Piešťany 0:1 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 4:2 (kon.)
MsHK Žilina
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 04.11.2012, 16:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Obrovské prekvapenie sa zrodilo v Žiline!!! MsHK DOXXbet Žilina vs. HC Košice 2:0. Videli sme vynikajúci zápas s množstvom šancí. Domáci si za svoj obetavý výkon výhru zaslúžili. Gratulujeme Vlkom k 3 bodom a špeciálne Marekovi Lacovi k prvému čistému kontu v tejto sezóne. Ďakujeme za pozornosť a prajeme krásny zvyšok nedele. (18:32:02)

60:00

59:30
    Košice v pásme, puk je ale v rohu a vedie sa oň tuhý boj.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:47
    Bránka Žiliny posunutá, domáci sa stále dobre bránia a hostia sa nedokážu dostať do poriadnej šance.

57:48
    Košičania sa stále tlačia dopredu, domáci hráči obetavo bránia vlastnú modrú čiaru.

56:00
    Košičania sa zmáhajú na záverečný tlak, proti je stále famózny, skutočne famózny Marek Laco.

55:26
    Hostia v plnom počte.

54:01
    Svitana sa vo vlastnom oslabení dostal do 2 sľubných šanci, Marek Laco bol opäť na svojom mieste.

53:26
    Vylúčenie na strane Košíc, 2 minúty inkasuje Samuel Mlynarovič za hákovanie. Žilina predviedla krásnu akciu. Krajči sa pohral s obrancom Košíc, obišiel ho a naservíroval puk Tomášovi Troligovi, ktorý bol však faulovaný.

52:11
    Domáci hráči sú nasťahovaní v pásme Košíc a bojujú o puk pri mantineli. Nuž, i takýmto spôsobom sa dá získať veľa sekúnd v snahe neinkasovať gól, ktorý by dal hosťom šancu na zvrat.

50:52
    Žilinčania čoraz viac skracujú intervaly medzi striedaniami, hostia sa nemôžu dostať do tlaku, hoci sa oň skutočne snažia.

50:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 10 minút a MsHK Žilina stále vedie nad HC Košice 2:0.

49:15
    K životu sa prebrali i domáci fanúšikovia, ktorí ženú svojich hráčov dopredu.

48:53
    Alexander Hylák je dnes ústrednou postavou Košíc, jeho výkon zatiaľ ako tak drží hostí v hre.

46:51
    Domáci v plnom počte.

46:44
    Hostia z Košíc sa zatiaľ nevedia usadiť v útočnom pásme, Vlci sa dobre a obetavo bránia.