Trebišov – Prievidza 3:4 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 9:5 (kon.) | Trnava – Prešov 4:3 (po s.n.)
Topoľčany – Bardejov 4:5 (po s.n.) | Detva – Spišská N. Ves 0:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 6:4 (kon.)
po s.n.
HC Topoľčany
4:5 (0:2, 0:2, 0:4 - 0:0)
HK Bardejov
sk Neděle 04.11.2012, 17:30 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR)

Bardejov napokon predsa víťazí a z Topoľčian si vezie dva body! Rozhodujci samostatný nájazd premenil Tomáš Hričina.

Ďakujeme za vašu pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera.

65:00
    TOMÁŠ HRIČINA premieňa svoj nájazd a rozhoduje o víťazstve Bardejova, ktorý v sérii víťazí 2:3 a v zápase 4:5!

Juraj Gráčik nepremieňa nájazd, stav stále 2:2!

Erik Piatak taktiež neskóroval a stav zápasu sa nemení - 2:2!

Jozef Mihálik nepremieňa nájazd, stav zostáva 2:2!

Tomáš Hričina vyrovnáva stav série na 2:2!

Juraj Gráčik dáva gól a Topoľčany vedú 2:1!

Libor Káčer nepremieňa samostatný nájazd, stav zostáva 1:1!

Erik Bochaň nepremieňa samostatný nájazd, stav zostáva 1:1!

Samostatné nájazdy začínajú.

Dvojgólový strelec dnešného stretnutia, Jozef Mihálik, premieňa svoj nájazd a vyrovnáva na 1:1!

Erik Piatak tiež nepremenil nájazd, stav zostáva 0:1!

Jozef Gál svoj nájazd nepremenil, stále zostáva stav 0:1!

Tomáš Hričina premieňa nájazad a Bardejov vedie v samostatných nájazdoch 0:1!

V predĺžení sa nerozhodlo a tak budú nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie skončilo.

60:01
    Začalo predĺženie.

Tretia tretina mala šokujúci priebeh. Domáce Topoľčany dokázali počas nej zvrátiť stav stretnutia z 0:4 na 4:4, o čo sa dvomi presnými zásahmi postarali Jozef Mihálik a Libor Káčer. Domácim sa podarilo to, čo pred začiatkom tretiny už hádam nik nečakal a hostia stratili štvorgólový náskok. Zápas bude pokračovať predĺžením.

60:00
    Tretia tretina skončila.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 44. Mihálik (Guričan), 51. Káčer (Mihálik, Huba), 53. Mihálik (Káčer), 57. Káčer (Mihálik, Guričan) - 8. Tkáč (Valchař, Stríž), 10. Bochňa (Hričina, Belušár), 26. Belušár (Hričina), 37. Valchař (Hoďa, Šimo), 65. Hričina (pen.)

HC Topoľčany: Hippík - Huba, Petrina, Gráčik, Hurtaj, Bednárik - Guričan, Tartaľ, Káčer, Mihálik, Bystričan - Gál, Mrázik, Klačanský, Drahovský, Čerňan - Behan, D. Mihalik, M. Mihalik, Uhrík
    HK Bardejov: Marton - Krčula, Valentín, Stríž, Piatak, Valchař - Hoďa, Šimo, Sabol, Hričina - Mojdis, Tkáč, Knap, Dancsák, Mihalič - Bochňa, Belušár, Nagy

Rozhodčí: Milan Adamec - Ľuboš Vido, Martin Vyoral