Trebišov – Prievidza 3:4 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 9:5 (kon.) | Trnava – Prešov 4:3 (po s.n.)
Topoľčany – Bardejov 4:5 (po s.n.) | Detva – Spišská N. Ves 0:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 6:4 (kon.)
HC Dukla Senica
6:4 (2:3, 4:0, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Neděle 04.11.2012, 18:00 • ZŠ Senica • 1. liga (SR)

V tretej tretine Liptovský Mikuláš už len skorigoval náskok svojho súpera gólom Michala Mravca a Senica doma víťazí nad Mikulášom 6:4.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:22:43)

60:00

59:19
    Hosťujúci brankár, Matúš Palko, je potrestaný dvojminútovým trestom za zdržovanie hry.

58:50
    Na strane hostí je za údery päsťou potrestaný Juraj Kuric trestom 2+2 minúty.

58:50
    Domáci hráč, Dávid Štetina, dostáva dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou a za údery päsťou dostáva tresť 5 + 20 minút.

52:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1750 divákov.

51:26
    Vylúčenie na oboch stranách! Za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Eduard Šedivý a rovnako na dve minúty odchádza na trestnú lavicu aj hosťujúci Juraj Kuric za sekanie.

50:55
    Desaťminútový osobný trest pre Radoslava Macíka.

51:47
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    MICHAL MRAVEC dáva gól v oslabení, na ktorý mu nahral Ján Holiga!

50:55
    Filip Mezovský oslabuje hostí. Je potrestaný dvojminútovým trestom za nedovolené bránenie.

44:38
    Hostia v plnom počte.

44:07
    Radoslav Macík sa vracia do hry.

42:38
    Rovnako za krosček odchádza na trestnú lavicu aj Radoslav Macík a domáci celok má pred sebou dlhú presilovú hru o dvoch hráčov.

42:07
    Hosťujúci Peter Bartík je vylúčený na dve minúty za krosček.

41:10
    Domáci v plnom počte.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sa Senica zahryzla do svojho súpera a postarala sa o obrat v zápase. Góly Senice v druhej tretine zaznamenali Martin Mikolášek, Andrej Rajčák, Peter Kocák a Ľubomír Škápik.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:10
    Vylúčenie na strane Senice. Eduard Šedivý je vylúčený na dve minúty za napadnutie.

38:05
    Senica dala gól!
    Strelcom gólu je ĽUBOMÍR ŠKÁPIK, asistenciu majú Peter Kocák a Martin Čunderlík.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 13. Janík (Rajčák), 20. Vaškovič (Hreus, Lantoš), 22. Mikolášek (Hreus), 25. Rajčák (Janík, Surovka), 34. Kocák (Reissmüller, Škápik), 39. Škápik (Kocák, Čunderlík) - 10. Matejka (Mezovský), 13. Devečka (Kubáň, Kubovčík), 16. Bartík (Paukovček), 52. Mravec (Holiga)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Cibulka, Surovka, Rajčák - Beťko, Dubec, Štetina
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko - Devečka, Mezovský, Piatka, Paukovček, Macík - Bartík, Holiga, Kuric, Mravec, Poliaček - Kubovčík, Matejka, Kubáň

Rozhodčí: Marián Valachovič - Lukáš Polakovič, Martin Otrubčák