Trebišov – Prievidza 3:4 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 9:5 (kon.) | Trnava – Prešov 4:3 (po s.n.)
Topoľčany – Bardejov 4:5 (po s.n.) | Detva – Spišská N. Ves 0:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 6:4 (kon.)
HK Detva
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Neděle 04.11.2012, 17:301. liga (SR)

Skončil sa zápas 17. kola medzi Detvou a Spišskou Novou Vsou, ktorá naviazala na posledne víťazstvo v Liptovskom Mikuláši, tu v Detve 0:2, keď diváci videli góly iba v druhej tretine po presných zásahoch Vaica a Vantrobu. (19:40:21)

60:00

53:49
    Vylúčenie na domácej strane, za seknutie odchádza Majeský.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

29:37
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Spišiaci si upevňujú vedenia po góle MIROSLAVA VANTROBU, ktorý sa pri prvom góle blysol asistenciou, takže v doterajšom súhrne to má za 1+1. Asistencie: Richard Smotrila, Ľubomír Vaic.

25:10
    Hostia sa ujímajú vedenia! Gólový účet si otvára, azda najlepší hráč Spišiakov ĽUBOMÍR VAIC. Asistenciu si pripisuje Miroslav Vantroba.

33:48
    Druhý faul hosťujúceho Malinu, tentokrát je to za podrazenie.

20:01
    Začala druhá tretina.

28:36
    Vylúčenie na domácej strane, za hru so zdvihnutou hokejkou odchádza na dve minúty Pač.

20:00
    Prvá tretina skončila.

14:16
    Vylúčenie na strane hostí, na dve minúty oslabil svoj tím Malina.

05:23
    V poradí už 4. vylúčenie, Spišiaci si na teraz celkom zavarili, po tom čo na tresnú lavicu odchádza Nitrianský za hákovanie.

04:09
    Druhé vylúčenie na domácej strane, Hrčka odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie.

03:21
    Vylúčenie aj na opačnej strane, ako v prom prípade aj teraz je to za hru so zdvihnutou hokejkou, na dve minúty odchádza Findura.

01:09
    Hneď v úvode prvej tretiny prichádza vylúčenie na domácej strane, ľadovú plochu opúšťa Piperek za hru so zdvihnutou hokejkou.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Vrámci 17. kola 1. hokejovej ligy uvidíme aj stretnutie medzi Detvou a Spišskou Novou Vsou.

Rozdiel medzi týmito dvoma mužstva je desať bodový. Tretia Spišská Nová Ves ich má už 33, zatiaľ čo na konte ôsmej Detvy svieti číslo 23. Kto sa dnes bude radovať zo zisku?

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.