Innsbruck – Znojmo 4:2 (kon.)
HC TWK Innsbruck
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 04.11.2012, 13:45 • Tiroler Wasserkraft Arena • Erste Bank Young Stars League

60:00
    Konec zápasu. (16:49:45)

41:25
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojemským hokejistům se podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu z hole MICHALA KACETLA. Asistence: Jakub Vald, Zbyněk Horák.

41:07
    Innsbruck právě vstřelil branku!
    Třetí gól v bráně Znojma zařídil MICHAEL KARPF. Asistence: Christophe Vermeersch, Christian Pittl.

53:00

51:00
    Michalica (ZNO) - dostává dvě minuty za krosček.

50:27
    Další trest pro Znojmo, tentokrát si jej odpyká Michael Theimer (ZNO) - vražení na hrazení.

48:10
    Oba hráči jsou zpět na ledě.

46:10
    Společně na trestnou lavici míří Martin Bukáček (ZNO) - napadení a Paulweber (INS) - hákování.

43:41
    2 minuty + 10 minut osobní trest pro Michaela Schejbala (ZNO) - za úder do oblasti hlavy a krku.

59:59
    V závěru utkání ještě inkasují 2 + 2 minuty za hrubost David Kuprian (INS) a Jan Hobza (ZNO).

58:16

56:16
    Dvě minuty pro gólmana Marca Repitsche (INS) - hrubost.

49:32
    Žraloci si berou zpět dvougólové vedení. Úspěšným střelcem je CHRISTIAN PITTL. Asistence: Mario Huber, Fabio Schramm.

Přenos informací z Innsbrucku se potýká s technickými problémy, o průběhu třetí třetiny vás budeme informovat jak jen to bude možné.

40:55
    František Nahodil (ZNO) inkasuje dvě minuty za sekání.

40:24

40:01

Druhá perioda nám nabídla jen jednu branku, ta padla do innsbrucké sítě a zásluhou Michaela Schejbala Orli snížili na rozdíl jediného gólu. Znojmo bude nastupovat do závěrečné třetiny v početní výhodě, která bude trvat ještě necelých třicet vteřin. Třetí dějství začíná v 15:22.

40:00

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 2. Huber (Saringer, Ebner), 12. Vermeersch (Kuprian), 42. Karpf (Vermeersch, Pittl), 50. Pittl (Huber, Schramm) - 30. Schejbal (Pelikán), 42. Kacetl (Vald, Horák)

HC TWK Innsbruck: Repitsch (Litterbach) - Saringer, Ebner, Pittl, Karpf, Tomasini, Dallapozza M. - Schramm, Huber, Frischmann - Kuprian, Teschauer, Vermeersch - Gritsch, Dallapozza O., Paulweber.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Novotný) - Theimer, Tichý, Hobza, Michalica, Bukáček, Odehnal - Telesz, Kastner, Müller - Schejbal, Nahodil, Pelikán - Koňařík, Horák, Holub - Vald, Kacetl.