Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:2 (po s.n.) | Čerepovec – Petrohrad 4:3 (po s.n.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Mytišči – Lev 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.)

Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Ve druhé minutě prodloužení nakonec rozhoduje o výhře domácího celku MAREK TRONČINSKÝ. Asistence: Igor Magogin.

56:59
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Hostům se nakonec podařilo vyrovnat. Postaral se o to svou trefou JEVGENIJ KATIČEV. Asistence: Dmitrij Rjabikin.

28:56
    Další vyloučení hostujícího hráče a příležitost pro domácí.

26:04
    Několik obrovských příležitostí jsme teď viděli na obou stranách. Nejprve se domácí útočník málem sám dostal do samostatného úniku, hned na to ta samá situace na druhé straně a z dalšího protiútoku udeřili domácí, když situaci dvou proti jednomu zužitkoval STANISLAV BOČAROV. Asistence: Artjom Buljanskij.

22:05
    Domácí budou hrát druhou přesilovku v dnešním utkání.

14:49
    Na trestnou lavici usedá hostující hráč Stanislav Čistov za hákování.

06:59
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici půjde domácí hráč Anton Krysanov za hákování.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 27. Bočarov (Buljanskij), 62. Trončinský (Magogin) - 57. Katičev (Rjabikin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Galajša) - Grebeškov, Starosta, Pepeljajev, Trončinský, Lekomcev, Ibragimov, Ďjakov - Fjodorov, But, Kuzmin - Skorochodov, Sitnikov, Magogin - Altarjov, Videll, Demagin - Buljanskij, Krysanov, Jacenko - Bočarov.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Mezin) - Quint, Razin, Šinin, Vasilčenko, Rjabikin, Katičev, Gorečišnikov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakutsenja, A. Kosticyn - Dugin, Panov, Antipov - Popov, Glinkin, Čerkašov - Karpov.

Rozhodčí: Karabanov, Čerenkov - Kučava, Novikov