Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:2 (po s.n.) | Čerepovec – Petrohrad 4:3 (po s.n.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Mytišči – Lev 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.)
Doněck – Kazaň 3:2 (po pr.)
HC Dinamo Minsk
2:3 (0:0, 1:2, 1:0)
Dynamo Moskva
Neděle 18.11.2012, 15:00 • Minsk Ice Palace • KHL

S přáním hezkého zbytku dne se s vámi loučím a opět někdy na počtenou. (17:26:06)

63:45
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    ALEXANDR OVEČKIN zakončil přesilovkovou kombinaci na jeden dotek do prázdné branky a ukončuje tak dnešní napínavé utkání. Asistence: Janne Jalasvaara, Denis Tolpeko.

63:12
    Dokonce v oslabení se na útočný výlet vydal Platt, jehož střela neměla gólové parametry.

62:40
    Murphy (Dinamo Minsk) - 2 minuty - držení hole.

61:00
    Domácí jsou politi živou vodou a točí hosty v jejich obranném pásmu.

60:01

60:00

59:49
    Novák vědomě posunul brankovou konstrukci, což pravidla nedovolují. Trestné střílení pro domácí.

59:49
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    TIM STAPLETON se rychle rozjel a nic nevymýšlel. Puk poslal mezi betony Volkova. Bez asistence.

59:45
    Rinne spěchá na střídačku! Domácí opět v šesti.

59:36
    Rinne zůstane zatím v bance.

59:36
    Oddechový čas pro domácí. Nyní je asi poslední možnost jak může domácí celek vyrovnat.

59:08
    Domácí hrají bez brankáře!

59:00
    Minuta do konce, ale domácí zatím nic nevymysleli.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20
    A znovu Stapleton střílel na Volkova, který chytá. Domácí nyní převracejí obraz hry a ujímají se otěží. Jen jestli to není již pozdě.

56:34
    Ihned poté co se domácí dostanou do útočného pásma střílejí. Irgl a Stapleton jsou příkladem. Střely jsou ale mnohdy hodně slabé, takže z nich nemohou vzejít vyrovnávací branky.

56:07
    Domácí si uvědomili situaci a vrhli se do útoku.

55:09
    Laine vystřelil schovanou střelu, kterou ale Volkov lapil do lapačky.

54:21
    Hraje se bez přerušení dobré čtyři minuty a čas neúprosně utíká. Hlavně domácím.

52:34
    Irgl a Stas chtěli změnit nepříznivý stav, ale jejich střely byli neúspěšné. Volkov si s nimi hravě poradil.

51:21
    Nyní ani jeden z celků nevystřelil na bránu svého soupeře dobrých pět minut. Současná hra obou celků není moc pohledná.

50:00
    Polovina třetí části je za námi, ale domácí jakoby neměli myšlenku na svého soupeře.

48:40
    Domácí neznají recept na pozornou obranu hostí. Pokud se to nezmění, nemají domácí šanci vstřelit jedinou branku.

46:40
    K vidění je delší část hry bez přerušení. Čas rychle utíká.

46:00
    Hosté jsou při chuti a zakládají další útok.

45:38
    Graňák vyslal další střelu na branku Rinneho. Ve třetí části je jednoznačně lepší hostující celek a je to znát i na počtu střel. (1:8)

44:50
    Konstantin Volkov se natlačil před bránu a zakončil. Jeho pokus byl však neúspěšný.

44:00
    Stapleton se vydal do ojedinělého útoku domácích ve třetí části. Jeho střela byla lahůdkou pro Volkova.

43:20
    Hosté nyní zahltili domácí obranu velkým počtem střel, všechny však likviduje pozorný Rinne.

42:00
    5/5.

41:30
    Ovečkin s Gorohkovem chtěli vsítit branku svou střelou, ale ani jeden nepřekonal Rinneho.

40:50
    Hosté chtěli vykombinovat své soupeře, ale to se jim nepovedlo, protože domácí obránci dobře vyčistili před brankový prostor.

40:01
    Úvodní buly vyhráli hosté, kteří budou určitě chtít udržet své vedení.

40:01

40:00
    Pivko (Dinamo Minsk) - 2 minuty - hákování.

Ve druhé třetině jsme viděli tři branky o dvě se postarali hosté. O poslední zásah druhé části se postaral Minsk, který v poslední minutě zatím alespoň korigoval.

40:00

39:29
    TIM STAPLETON ukončuje střeleckou krizi domácích. Po přihrávce Platta už zbývalo domácímu útočníkovi jen zakončit a vstřelit branku, což se mu také povedlo. Asistence: Geoff Platt, Teemu Laine.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:20
    Domácí se snaží vsítit branku, ale jejich přemíra snahy jim svazuje ruce.

37:26
    5/5.

37:00
    Dnešní utkání sleduje 15 086 diváků.

36:12
    Ve vlastním oslabení ujel Irgl, jeho pokus však nenesl gólové parametry.

35:26
    Stas (Dinamo Minsk) - 2 minuty - podražení.

35:11
    Právě procházíme pasáží hry, kdy se takzvaně nic neděje. Hru provází řada nepřesností.

34:40
    Ofside zastavil hosty při jejich snaze ohrozit Rinneho.

33:20
    Hra nyní plyne strašně rychle. Hraje se téměř bez přerušení.

31:20
    Další nepřesnost v rozehrávce domácích. Icing.

30:40
    Denisov pálil z vrcholu kruhu jen do připraveného Volkova.

29:22
    Domácí chtěli přejít do rychlého protiútoku, ale zastavila je nepřesná rozehrávka. Icing.

28:50
    Kokarev provětral Rinneho lapačku.

28:22
    Nyní se ani jednomu celku nedaří udržet se na delší dobu v útočném pásmu.

27:44
    5/5.

26:10
    Hosté se osvobozují.

25:44
    Konkov (Dynamo Moskva) - 2 minuty - hákování.

23:34
    DENIS TOLPEKO dnes skóruje podruhé, když zužitkoval milimetrový pas od Niklase Backströma. Asistence: Niklas Backström.

02:20
    Nyní chtěli skóre vyrovnat Irgl, Platt a Goroshko, ale ani jeden pokus těchto hráčů nebyl úspěšný.

20:32
    DENIS TOLPEKO zakončil ukázkovou přesilovkovou kombinaci do poloprázdné klece. Asistence: Ilya Gorohkov, Niklas Backström.

20:01

Skončila první třetina utkání, ve které v první půlce byli jasně lepší domácí, ale po řadě vyloučení se do hry dostalo i moskevské Dynamo. Gólem však neskončil ani jeden z pokusů hráčů obou týmů.

20:00

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:21
    Jalasvaara pálil z mezikruží. Jeho střela postrádala razanci a tak se stala snadným soustem pro Rinneho.

18:52
    Niskala (Dinamo Minsk) - 2 minuty - hákování.

17:50
    Ovečkinova střela provětrala betony Rinneho.

17:11
    5/5.

16:40
    Kulakov pálil na Volkova, ten je pozorný.

15:40
    Domácí už se málem dostali do šance, ale zastavil je ofside.

15:11
    Pivko (Dinamo Minsk) - 2 minuty - nafilmovaný pád. Novák (Dynamo Moskva) - 2 minuty - napadení. Nyní se bude hrát 4/4.

14:40
    Hosté se nyní provinili zakázaným uvolněním, po kterém se bude vhazovat po pravici Volkova.

14:00
    Nyní nepozorujeme kvalitní podívanou, hra se odehrává spíše ve středním pásmu.

12:10
    Platt provětral Volkova po dlouhé době. Ten si s jeho pokusem věděl rady.

10:55
    5/5.

10:30
    Další střely vyprodukovali Solovyov a Gorohkov, po kterých ale stále platí stav 0:0. Moskevští se nyní dotáhli na svého soupeře v počtu střel na branku.

09:40
    Ovečkin a Jalasvaara provětrali Rinneho, který měl co dělat, aby i nadále držel čisté konto.

09:20
    Nyní byla k vidění delší pasáž bez střelby, která provází zatím nepovedenou přesilovku hostů.

08:55
    Meleshko (Dinamo Minsk) - 2 minuty - sekání.

08:30
    Další střela Kitarova. Domácí jsou jasně aktivnější, je to znát i na střelbě na branku. (7:2)

07:00
    Své štěstí zkoušel také Kulakov, jenže byl opět neúspěšný.

07:45
    5/5.

06:30
    Kitarov a Irgl pálili rychle po sobě, ani jeden však nebyl úspěšný.

05:45
    Tsvetkov (Dynamo Moskva) - 2 minuty - podražení.

05:31
    Stapleton zakončoval pěknou akci domácích, kteří jsou zatím aktivnější, ale Volkov byl na svém místě.

04:40
    Nyní pálil od modré Kulakov. Volkov byl pozorný.

03:55
    Nyní střílel od modré čáry český obránce Lukáš Krajíček, ale jeho pokus nebyl nebezpečný. Naopak na druhé straně střílel Gorohkov, ale ani on si na brankáře soupeře nepřišel.

02:30
    Nyní se hra odehrává spíše po mantinelech, žádná větší příležitost na žádné straně.

00:01
    Úvodní vhazování vyhrál domácí celek a ihned se snaží zaútočit.

00:01

HC Dinamo Minsk: Rinne (Shelepnyov) - Karalahti, Niskala, Krajíček, Goroshko, Murphy, Denisov, Nogachyov - Platt, Stapleton, Laine - Irgl, Stas, Pivko, Mikhalyov, Kulakov, Kitarov - Kane, Drozd, Meleshko.

Dynamo Moskva: Volkov A. (Sharychenkov) - Novák, Gorokhov, Jalasvaara, Solovyov, Derlyuk, Graňák - Ovečkin, Tolpeko, Backström - Tsvetkov, Gynge, Kokarev - Soin, Volkov K., Konkov - Akishin, Shafigulin, Mosalyov.

Rozhodčí: Kulakov, Ronn - Alyoshin, Ivanov.

Vítejte u dnešního utkání 26.kola ruské KHL. V dnešním střetnutí se utkají týmy Dinama Minsk a Dynama Moskva. Obě mužstva v minulém kole nezískala ani bod poté, co moskevské Dynamo podlehlo Čerepovci 4:2 a Dinamo Minsk Petrohradu 4:1. Naopak v tabulce je rozpoložení obou týmů úplně jiné. Dynamo Moskva vede západní konferenci s padesáti třemi body. Dinamo Minsk je na tom o poznání hůře, když okupuje jedenáctou příčku s třiceti body. Nezapomeňte sledovat toto pohledné utkání. Začínáme v 15:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Daniel Horažďovský

Branky a nahrávky: 40. Stapleton (Platt, Laine), 60. Stapleton - 21. Tolpeko (Gorohkov, Backström), 24. Tolpeko (Backström), 64. Ovečkin (Jalasvaara, Tolpeko)

Rozhodčí: Kulakov, Ronn - Alyoshin, Ivanov

Diváci: 15 086