Lipt. Mikuláš – Trnava 2:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 6:2 (kon.) | Prešov – Trebišov 7:1 (kon.)
Pov. Bystrica – Senica 2:4 (kon.) | Detva – Michalovce 3:5 (kon.) | Bardejov – Prievidza 4:5 (kon.)
HK Bardejov
4:5 (1:2, 1:3, 2:0)
MšHK Prievidza
sk Neděle 18.11.2012, 17:301. liga (SR)

58:20
    Bardejov dal gól!
    Rozdiel je už len jedengólový! Gól zaznamenal TOMÁŠ HRIČINA. Podarí sa domácim ešte vyrovnať? Ostáva ešte 100 sekúnd!
    Asistencia: Martin Hajník.

53:44
    Vylúčenie na strane Bardejova - Tomáš Hričina dostal dve minúty za filmovanie.

49:59
    Marek Mondel odchádza na trestnú lavicu po tom, čo bodol súpera.

47:28
    Domácim sa opäť podarilo znížiť, rozdiel je teraz dvojgólový. Autorom gólu je ĽUBOMÍR SABOL, ktorý si pripísal druhý presný zásah. Asistencie: Alexander Valentín, Tomáš Hričina.

46:21
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí - Marek Tonhauser - menší trest za podrazenie.

44:52
    Dávid Jaško dostáva 2+10 za bodnutie!

35:17
    Obojstranné vylúčenie - na strane Bardejova to je Tomáš Stríž, menší trest za údery, na strane Prievidze Marek Tonhauser - dve minúty za držanie.

23:54
    Prievidza dala gól!
    MILAN JONÁK pridáva ďalší gól! Asistencie si pripisujú Marek Mondel a Ivan Raček.

28:50
    MšHK využíva presilovú hru! RAMON KERATA je autorom piateho gólu Prievidze. Asistencie: Roman Hús, Igor Bátora.

27:53
    Domáci budú hrať oslabenie, na trestnú lavicu putuje Martin Krčula - menší trest za seknutie.

26:16
    Domáci znižujú! O kontaktný gól sa postaral ĽUBOMÍR SABOL. Podarí sa Bardejovu otočiť nepriaznivý stav podobne ako v prvej tretine Prievidzi? Asistencie: Igor Halás, Tomáš Hričina.

20:48
    A hosťom sa opäť podarilo vsietiť gól a navýšiť stav už na 3:1 z ich pohľadu! Gól číslo tri do siete Bardejova pridal MILAN JONÁK, asistoval mu Kristián Šimo.

19:59
    Spolupráca K. Šima a Jasinského takmer slávila úspech. Druhý menovaný dostal gólovú prihrávku, ale jeho strela šla tesne mimo brány. Následne zachytil na modrej puk K. Šimo, nahodil ho pred bránu, kde sa ho ujal opäť Jasinský, ale jeho pokus o blafák bol nevýrazný a Marton stihol spojiť betóny. Hostia teraz pekne zavarili domácim.

17:39
    K odrazenému puku sa dostal nikým nepokrytý MATÚŠ VIEDENSKÝ a zakončil do prázdnej brány. Asistencie: Marián Beláň.

16:06
    Veľká hrúbka pri striedačke domácich. Valentín sa nechal ľahko obrať o puk a na bránu sa sám rútil IVAN RAČEK, ktorý zakončil k bližšej tyčke pod brvno a Marton sa mohol iba bezmocne prizerať. Asistencie: Dávid Jaško, Marek Mendel.

12:38
    Vylúčený hráč domácich: Hoďa - napadnutie hlavy a krku (2 + osobný trest - 10 minút).

09:06
    Nahodený puk pred bránu a najlepšie sa z domácich zorientoval TOMÁŠ STRÍŽ. Belák ostal chvíľu stáť prekvapený, lebo puk sa aj s kúskom šťastia dostal do brány. Asistencie: Mation Krčula, Alexander Valentín.

08:01
    Vylúčený hráč hostí: Jaško - podrazenie.

07:38
    Vylúčený hráč hostí: Beláň - krošček.

02:22
    Vylúčený hráč domácich: Nagy - hákovanie.

Z technických príčin dnešné stretnutie možno nebude komentované do konca. V takomto prípade vám ku koncu stretnutia poskytneme aspoň zmeny stavu. Ďakujeme za pochopenie.