Getafe – Osasuna 1:1 (kon.) | Mallorca – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Granada – Real Sociedad 0:0 (kon.)
Sevilla – Malaga 0:2 (kon.)
Sevilla FC
0:2 (0:0)
Malaga CF
Sobota 15.12.2012, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla (Španělsko) • Španělská LaLiga

Fotbalisté Málagy vyškolili Sevillu v efektivitě. Ta byla v prvním poločase lepší, ale své příležitosti nevyužila. Ve druhém poločase se karty obrátily, ovšem Málaga dokázala své šance proměnit, a tak se raduje ze zisku tří bodů. (23:49:36)

90+3
    Střela Javiera Savioly kousek za vápnem nebyla špatná, ale přece jenom ji něco scházelo.

90+2
    Utkání už se jen dohrává, Málaga je v držení míče a v poklidu kombinuje.

90+1
    Hlavního rozhodčí Ayza nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Utkání míří do svého konce, domácí jsou smířeni s porážkou a nikam se již ani neženou.

86
    Rohový kop zahrávala na druhé straně i Málaga. Ale dopadla podobně jako Sevilla – bez většího úspěchu.

84
    Jenže ten hostující obrana bez jakýchkoliv problémů bezpečně odvrátila.

83
    Další standardní situace Seville příliš nevyšla, ale vybojovala rohový kop.

79
    Poslední střídání hostí. Odpracováno má Isco, jehož na place vystřídal Francisco Portillo.

78
    Nepříjemný centr letěl do malého vápna Málagy, na míč vyskakovali dva domácí hráči, ale hosté se ubránili.

77
    Sergio Sánchez bude potrestaný žlutou kartou za faul na pronikajícího Negreda. Domácí mají navíc standardku z dobré pozice.

76
    Domácí přestříleli Málagu 16 ku 7, přičemž na bránu zamířilo 5 střel domácích a 2 hostující. To znamená, že hosté jsou v zakončení stoprocentní – když vystřelili mezi tři tyče, dali gól.

75
    Cicinho na hranici malého vápna lehce tečoval míč, který skončil ke smůle domácích jen na boční síti.

75
    Domácí doplatili na nevyužité příležitosti z prvního poločasu. Málaga se ve druhém dějství výrazně zlepšila a dokázala využít i své šance. Navíc hraje proti 10.

71
    Druhé střídání Málagy. Na hřiště zamířil Javier Saviola na úkor Joaquína.

70
    Málaga právě vstřelila branku!
    Pokutového kopu se ujal portugalský ofenzivně laděný ELISEU, který poslal Diega Lópeze na druhou stranu. Málaga vede 2:0 a navíc hraje v početní výhodě.

70
    Penalta pro hostující tým! Joaquín byl zezadu stržen Faziem, který navíc viděl červenou kartu.