Mechelen – Standard 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:0 (kon.) | Charleroi – Beerschot 1:0 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Lierse – Cercle 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
Lierse SK
1:1 (0:0)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 15.12.2012, 20:00 • Het Lisp, Lier (14 538) • Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:59:50)

Utkání mezi týmy Lierse SK a Cercle Brugge KSV, tak nakonec končí remízou 1:1. Domácí tým skvěle navázal na konec první půle, kdy svou aktivitou jednoznačně předčil hostující mužstvo, a už po pár vteřinách druhé půle otevřel gólový účet zápasu Rachid Bourabia.

Poslední celek ligy Brugge byl po celý druhý poločas v zakončení jalový, a když se nechal v 83. minutě vyloučit Gudjohnsen, zdálo se, že je rozhodnuto. Obrovská euforie však na hostující straně zavládla jen o pár minut později, když v 89. minutě vyrovnal Lukas Van Eeno. V závěru museli hostí dohrávat dokonce v devíti kvůli vyloučení Mestdagha, i tak si Cercle Brugge dokázalo remízu 1:1 pohlídat a z Het Lisp si odváží cenný bod.

90+1
    Střelec jediné domácí branky Rachid Bourabia odchází ze hřiště, místo něj přichází Jason Adesanya.

90
    Cercle Brugge nakonec budou dohrávat zápas v devíti! Druhou žlutou v dnešním utkání totiž viděl Niels Mestdagh (CRB) a je vyloučen.

89
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Už se zdálo, že si domácí ponechají všechny tři body, jenže osud zápasu bude zřejmě nakonec úplně jiný! LUKAS VAN EENO proniknul s míčem až do vápna a střelou na vzdálenější tyč vyrovnává!

83
    Eidur Gudjohnsen je během chvíle zmiňován už potřetí, jenže teď by on sám byl nejradši, kdybychom ho nezmiňovali. Islanďan totiž zezadu zbytečně podrazil střelce zatím jediného gólu Bourabiu a dostává červenou kartu!

82
    Gudjohnsen měl k dispozici volný přímý kop, jeho střela ale míří hodně vysoko nad domácí klec.

81
    I Eidur Gudjohnsen (CRB) to se svou agrasivitou přehnal a taktéž obdržel žlutý kartón.

80
    Kevina Janssense fauloval domácí bek Jonas Heymans (LRS) a dostává ze vůj nedovolený zákrok žlutou kartu.

78
    Poslední střídání přichystal hostující kouč Foeke Booy. Gregoryho Mertense nahradí Wilson Rudy.

75
    První změna tváří na domácí straně. Dolly Menga jde ze hřiště, na trávník naopak příchází Julien Vercauteren.

70
    Cercle Brugge působí v ofenzivě docela zoufale, i když se teď na chvíli hostující tým usadil na útočné polovině, po chvíli míč zase ztrácí a musí uhánět zpět.

67
    V 67. minutě dochází ke druhému střídání na straně Cercle. Tim Smolders přenechává místo na hříšti Kevinu Janssensovi.

63
    Mushaga Bakenga se s míčem prodral až na hranici vápna, odkud vyslal na Selse nepříjemnou ránu. Domácí brankář však nadvakrát tento pokus dokázal zkrotit.

61
    Hans Cornelis (CRB) je dnes již třetím hráčem Cercle Brugge, který dsotal žlutou kartu.

57
    Hostující trenér Foeke Booy svými hlasivkami mohutně pobízí své svěřence k ofenzivní hře.

54
    A Cercle mohlo z rychlého kontru srovnat s Lierse krok. Michael Uchebo ale svou střelu namířil jen pár centimetrů vedle od levé tyčky Selsovy branky.

52
    K míči se postavil Karim Saïdi, jenže se svým přízemním pokusem na Verbista nevyzrál! Hostující brankář drží naděje svého týmu stále nad vodou!