Leverkusen – Hamburg 3:0 (kon.) | Wolfsburg – Frankfurt 0:2 (kon.) | Mohuč – Stuttgart 3:1 (kon.)
Fürth – Augsburg 1:1 (kon.) | Düsseldorf – Hannover 2:1 (kon.) | Schalke – Freiburg 1:3 (kon.)
FC Schalke 04
1:3 (1:2)
SC Freiburg
Sobota 15.12.2012, 18:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše a přeji hezký zbytek soboty. Na počtenou. (20:20:37)

A je dobojováno. Schalke nakonec nestačilo na Freiburg a hosté si nakonec odvezli tři body za vítězství 3:1.

Do prvního poločasu vstoupil lépe domácí celek, který se zásluhou Farfána dostal do vedení. Jenže pak začli dominovat hosté z Freiburgu, kteří dvěma góly otočili stav utkání. Freiburg tedy vede a nutno dodat, že zcela zaslouženě.

Ve druhém poločasu se hra přelévala ze strany na stranu, ale brankově udeřili opět hosté, když se trefil Rosenthal, který tak rozhodl o výhře Freiburgu. Domácí dnes nehráli vůbec dobře a Freiburg zaslouženě zvítězil.

90+1
    Míč mají domácí, ale utkání se už pouze dohrává.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

89
    Hosté střídají. Odešel Kruse a přišel Guede.

88
    K hlavičce se dostal opět kapitán Höwedes, ale i tentokrát poslal míč vedle branky Baumanna.

87
    Rohový kop pro Schalke.

86
    Hráči Schalke to ještě zkouší a tlačí se dopředu.

85
    Hosté střídají. Dohrál Holtby a zahraje si Marica.

83
    Nyní se ale po protihráči ohnal loktem Huntelaar, který uviděl také druhou žlutou kartu a následně červenou!

82
    Rosenthal uviděl během chvilky za svůj další faul opět žlutou a vzhledem k tomu, že je druhá, tak samozřejmě následuje červená!

81
    Žlutou kartu uviděl hostující Rosenthal.

80
    Kulatý nesmysl mají na svých kopačkách domácí a tlačí se dopředu. Vypadá to ale, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.