Toulouse – Marseille 0:1 (kon.) | Troyes – Ajaccio 3:2 (kon.) | Sochaux – Brest 1:2 (kon.)
Montpellier – Bastia 4:0 (kon.) | Nice – Évian TG 3:2 (kon.) | Remeš – Lille 1:1 (kon.)
Toulouse FC
0:1 (0:0)
Olympique Marseille
Sobota 15.12.2012, 17:00Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Zápas výrazně ovlivnila dvě vyloučení z prvního poločasu. Toulouse totiž bylo nuceno dohrávat o devíti a ačkoliv se dlouho statečně bránilo, nakonec po krásné střele Gignaca přece jen inkasovalo. Marseille tedy vede z Toulouse tři body. Přeji příjemný zbytek sobotního večera. (18:51:57)

90+3
    Na poslední standardní situaci zamířil do vápna hostů také brankář Ahamada, Sirieixovu střelu však dorazil vyrazit brankář Mandanda.

90+2
    Remyho hlavička z gólové pozice končí dalším zákrokem Ahamady.

90+1
    Nastavují se tři minuty. Krátce po oznámení této skutečnosti se sám objevil před Ahamadou nekrytý Remy, ale opět si vylámal zuby na nejlepším hráči dnešního zápasu.

90
    Valbuena přepustil místo Abdullahovi. Taktické střídání.

89
    Na druhé straně rozehrával standardku z dobré pozice Sirieix, ale trefil pouze nejbližšího bránícího hráče.

88
    Mohlo být definitivně rozhodnuto. Andre Ayew protancoval po pravé straně obranou Toulouse a Mandanda musel předvést vynikající zákrok.

86
    Zebina přepustil místo Akpo-Akprovi, poslední střídání Toulouse.

85
    Následně z dobré pozice centroval Riviére, ale Mandanda opět jistým zákrokem podržel svůj tým.

84
    Barton zastavil na půlící čáře Abdennoura, který se už hnal do rychlého protiútoku a vidí za svůj zákrok po zásluze žlutou kartu.

83
    Zebina se vydal podpořit útok až z hloubi pole, Sissoka ale do útoku nevyslal. Přihrávku totiž srazili obránci.

81
    Domácí lavička se snaží ještě cokoliv udělat s tím nepříznivým výsledkem, Riviére nahradil Didota.

79
    Hra se nyní oderává výhradně ve středu hřiště, ostrý zákrok Fanniho na Didota posoudili rozhodčí žlutou kartou.

77
    Remy se položil do centru Valbueny, ale domácí brankář neměl s jeho zkrocením žádné starosti.

75
    Teď ale mělo Toulouse velkou šanci na vyrovnání! Centr Didota totiž doputoval až na hlavu Zebiny a tomu zkazil gólovou radost jen vynikající zákrok pohotového brankáře Mandandy.

73
    Marseille vystřídalo, na hřišti už místo vzteklého J. Ayewa pobíhá Remy.

71
    Před Toulouse je nyní samozřejmě nesmírně těžký úkol. O devíti hráčích totiž musí domácí dohánět jednobrankovou ztrátu a ve druhé půli se ještě prakticky nedostali k soupeřově brance.