Zwolle – Alkmaar 1:2 (kon.) | Groningen – Venlo 0:0 (kon.) | Kerkrade – Breda 0:0 (kon.)
Nijmegen – Eindhoven 1:1 (kon.)
NEC Nijmegen
1:1 (0:1)
PSV Eindhoven
Sobota 15.12.2012, 20:45 • Goffertstadion, Nijmegen • Nizozemská Eredivisie

Přeji Vám dobrou noc a u dalších psaných onlajnů se budu těšit na shledanou. (22:43:01)

Je konec, zápas končí remízou 1:1. Eindhoven vedl od 10 minuty díky gólu Zanky Jørgensena, ale sympaticky bojující Nijmegen se v 80. minutě dočkal vyrovnávající trefy z kopačky Pálssona. Do konce utkání se už skóre nezměnilo, ale domácí jsou zajisté spokojeni i s jedním bodem. U hostů to tak jisté není, přece jen byli v tomto utkání favoritem.

90+3
    Možná poslední šance zápasu, Boumův centr však končí u Sinouha.

90+1
    Rozhodčí pískal ruku, ale chvíli nebylo jasno, komu. Hosté si mysleli, že se píská penalta v jejich prospěch, nakonec z toho bylo provinění Wijnalduma.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    ten Voorde chtěl z pravé strany posunout na Platjeho, ale i tato akce byla velice dlouho prohlédnutelná a hosté si s ní poradili.

88
    Závěr utkání bude zajisté napínavý do poslední vteřiny, přece jen, oba týmy by rády plný počet bodů.

86
    Rychlý brejk Eindhovenu, Lens postupoval na branku, jenže příliš dlouho signalizoval, kam bude střílet a Sinouh si mohl na tento pokus v klidu počíhat.

84
    Nicka van der Veldena chytají kŕeče a odchází proto z hřiště, kam vbíhá Rick ten Voorde.

82
    Centr mířil na Conboye, jeho zakončení nebylo přesné.

82
    A domácí jsou najednou na koni. Rieks rozehraje rohový kop.

80
    Nijmegen právě vstřelil branku!
    Tak tohle se VICTORU PÁLSSONOVI podařilo. Naběhl si na hranici šestnáctky a technickou křížnou ranou vymetl horní růžek Watermanovy branky!

80
    Domácí tým chystá poslední střídání.

77
    Dva hráči Nijmegenu postupovali na Watermana, celou akci ovšem maří hvizd rozhodčího - Platje byl v ofsajdu.

75
    Domácí tým v posledních minutách trochu zmatkuje, což hostům zajisté nevadí. Je tu rohový kop, na který si naskakoval Matavž, nedokázal však zakončit.

74
    Střídání Nijmegenu. Odešel Rens van Eijden a na jeho místo nastoupil Marcel Stutter.