Teplice – Pardubice 1:4 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Liberec – Ústí n. L. 5:0 (kon.)
Jablonec – Hlučín 3:2 (kon.) | Pardubice – Ústí n. L. 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hlučín 7:4 (kon.)
Teplice – Liberec 4:4 (kon.) | Příbram – Jablonec 7:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:3 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 4:9 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:7 (kon.)
Teplice – Hlučín 8:1 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec 10:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:6 (kon.)
Liberec – Příbram 5:3 (kon.) | Hlučín – Jablonec 4:6 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 10:5 (kon.)
Pardubice – Příbram 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:3 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!

Další teplický úspěch v podání osmé branky. O tu se přesnou střelou k tyči postaral KARAGAVRILIDIS.

19

Nejlepší střelec turnaj dal o sobě znovu vědět. BÍLEK mířil přesně a připsal si již osmou trefu v turnaji.

19
    Poslední minuta utkání. O vítězi je rozhodnuto, Teplice si zahrají o páté místo v turnaji.

18

Další rychlý a přesný zásah v podání hráčů ve žlutých dresech. Zakončení po zemi zvolil KOUBEK a byl úspěšný.

18

Hlučínský brankář byl mimo tři tyče a toho dokázal VILD dokonale využít, když skluzem poslal míč do odkryté branky.

17
    Tři minuty do konce řádné hrací doby, Teplice jasně vládnou na hřišti a svůj náskok si hlídají.

15
    Hra musí být přerušena. Na zemi se po jednom ze soubojů ocitl zatím nejlepší střelec turnaje teplický Bílek.

14

Pěkná akce Teplic po levé straně hřiště. Jako poslední, kdo zakončil celou akci byl přesně střílející KOUBEK.

13
    Hlučínské fotbalisty úvodní branka trošku nakopla a snaží se o další přesné zakončení. To však zatím nepřichází.

11
    Hlučín právě vstřelil branku!

Hlučínský kapitán VOŠVRDA snižuje na rozdíl dvou branek.

10

Třetí branku pro hráče z lázeňského města obstaral TESAŘ.

9

Tepličtí jdou do dvoubrankového trháku. O druhou přesnou trefu se postaral VRBA.

7
    Nepřesnou rozehrávku gólmana Hlavatého mohl potrestat teplický Bílek. Ten však balon do sítě protlačit nedokázal.

6
    Střela hlučínského celku byla hodně nepřesná. Skončila mimo hrací plochu.

5
    Máme za sebou prvních pět minut utkání. Samotné dění se odehrává převážně ve středu hrací plochy.

4
    Mimo první branky sledujeme hodně opatrné a zatím vyrovnané utkání.

3
    Střela teplického Tesaře olízla horní konstrukci branky.

1

Teplice se ujímají vedení. První branku utkání registrujeme po střele Richtera.

Jakub Martínek

Branky: 1. Richter, 9. Vrba, 10. Tesař, 14. Koubek, 18. Vild, 18. Koubek, 19. Bílek, 19. Karagavrilidis - 11. Vošvrda

FK Teplice: Kabele, (Švejda) - Vrba, Šoufek, Richter, Tesař, Jánošík, Zeman, Koubek, Karagavrilidis, Bílek, Matoušek, Vild, Kordule.
    FC Hlučín: Hlavatý (Hofírek) - Kopko, Lesniak, Vošvrda, Skála, Horák, Rychnáský, Pučan, Fuciman, Zdražka, Heglas, Massaniec, Niemczyk, Jančík, Klembela, Pecůch.