Toulouse – Marseille 0:1 (kon.) | Troyes – Ajaccio 3:2 (kon.) | Sochaux – Brest 1:2 (kon.)
Montpellier – Bastia 4:0 (kon.) | Nice – Évian TG 3:2 (kon.) | Remeš – Lille 1:1 (kon.)
ESTAC Troyes
3:2 (3:0)
AC Ajaccio
Sobota 15.12.2012, 20:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Sudí Fautrel dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní zápas, ve kterém ESTAC Troyes porazilo AC Ajaccio v poměru 3:2. Domácí hráči dali všechny tři góly v prvním poločase a hosté snižovali v devadesáté a v devadesáté třetí minutě. Za domácí se prosadili Darbion, Nivet a Camus. Za hosty zase Lasne a nešťastný vlastní gól si dal domácí N'Goyi. Hosté vystřelili celkem sedmkrát a všechny střely mířily na bránu. Nicméně brankář Thuram byl dnes takřka bezchybný, chyboval až v závěrečných minutách. Děkuji Vám za pozornost. (21:53:23)

90+3
    Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Mutu nacentroval míč do pokutového území, kde si hlavičkou GRANDDI N'GOYI srazil míč do vlastní branky.

90+3
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

90+2
    Obrana domácích odhlavičkovala míč do bezpečí.

90+2
    Roh pro hosty.

90+1
    Yamissi vystřelil, ale skóre se nemění.

90
    Sudí nastavil dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Chybu domácích obránců potrestal aktivní PAUL BASTIEN LASNE, jenž si připravil balon na střelu a přesnou trefou snižuje na 3:1.

89
    V šanci se ocitl Obbadi, ale skóre se nemění.

88
    Také domácí hráči naposledy střídají. Darbion odchází a nahrazuje ho Yamissi.

87
    Hosté využívají posledního střídání. Ze hřiště odchází Lippini, nahrazuje ho Andre.

84
    Celkově jsou domácí hráči střelecky aktivnější, ale v počtu střel na bránu jsou o jednu střelu lepší hosté.

81
    Pro centrovaný balon si vyskočil pozorný Thuram.

81
    Roh pro Ajaccio.

80
    Nicméně z této standardní situace hosté nic nevytěžili.

80
    Rohový kop budou zahrávat hostující hráči.

80
    Autového vhazování se zmocní hosté.

77
    V šanci se ocitl Marcos, ale jeho střelecký pokus hlavou se mezi tři tyče nevešel.