Teplice – Pardubice 1:4 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Liberec – Ústí n. L. 5:0 (kon.)
Jablonec – Hlučín 3:2 (kon.) | Pardubice – Ústí n. L. 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hlučín 7:4 (kon.)
Teplice – Liberec 4:4 (kon.) | Příbram – Jablonec 7:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:3 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 4:9 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:7 (kon.)
Teplice – Hlučín 8:1 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec 10:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:6 (kon.)
Liberec – Příbram 5:3 (kon.) | Hlučín – Jablonec 4:6 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 10:5 (kon.)
Pardubice – Příbram 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:3 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:3
FK Pardubice
Sobota 15.12.2012, 13:00 • Tipsport aréna, Liberec • O Pohár Předsedy FAČR - U16

Utkání právě skončilo. (13:21:11)

19
    Liberec právě vstřelil branku!

To je neuvěřitelné. Dvě minuty před koncem utkání vyrovnává MIČICA.

19
    Poslední půl minuta dokonce. Liberec drží míč na svých kopačkách.

19
    Liberečtí se snaží přidat vyrovnávací trefu. Hráči Slovanu k ní neměli vůbec daleko.

18
    Obrovská šance na vyrovnání. Ta však zůstala nevyslyšena.

17
    Pardubice právě vstřelily branku!

Parádní akce Pardubic končí brankou. Přesným zakončovatelem byl STANĚK.

15
    Pět minut do skončení řádné hrací doby. Liberec drží balon a snaží se něco vymyslet.

14
    Pardubičtí v posledních minutách hodně ožili a touží po vedoucí brance. Ta zatím ale nepřichází.

13

Liberečtí si v poslední minutách počínají hodně nedůsledně a za to musí pykat. Vyrovnávací branku si připsal nekompromisní ranou CHLÁDEK.

12

Pardubice vstřelili kontaktní branku. Liberec neubránil KAŠPARA, který se dokázal pohotově prosadit.

11
    Liberečtí mladíci jsou zatím o dost lepší než jejich soupeř a zatím ho také jasně přehrávají.

10
    Slovan je kompletní. Oslabení přežil bez větší úhony.

9
    Pardubičtí fotbalisté málem své výhody dokázali využít. Hezky sehranou akci však nedokázali přesně zakončit.

8
    Žlutá karta pro Liberec za mnoho hráčů na hrací ploše. Pardubice budou mít dvouminutovou přesilovku.

6

Mladé naděje Slovanu přidává další branku a již vedou o dvě. Hlavou se dokázal prosadit DUDEK.

5
    Liberecký Železný selhal ve stoprocentní tutovce. Prázdnou branku nedokázal z dvou metrů trefit.

3

Po opatrném začátku jsme se dočkali i úvodní branky. O tu se postaral svým důrazem před brankou Pardubic ŠVEJKOVSKÝ.

2
    Pěkná rána pardubického Staňka mířila jen těsně vedle pravé tyče.

1
    Zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Menší převahu mezi mantinely má domácí Liberec.

Jakub Martínek

Branky: 3. Švejkovský, 6. Dudek, 19. Mičica - 12. Kašpar, 13. Chládek, 17. Staněk

Karty:   8. Švejkovský (LIB)

FC Slovan Liberec: Tauš (Majer) - Dudek, Heppner, Šámal, Blažek, Železný, Švejkovský, Stýbal, Maňkoš, Liška, Bartoš, Zezulka, Mičica.
    FK Pardubice: Hrnčíř (Krátký) - Kašpar, Žoček, Staněk, Runkas, Málek, Chládek, Buš, Bulušek, Doležal, Herz, Kaštánek.