Mechelen – Standard 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:0 (kon.) | Charleroi – Beerschot 1:0 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Lierse – Cercle 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (1:0)
KAA Gent
Sobota 15.12.2012, 20:00 • Daknam Stadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to z Jupiler Pro League vše, příště u fotbalu zase na počtenou. (21:55:05)

Zápas byl ukončen po strhujícím druhém poločase, jenž nám nabídl hned tři branky. Nejdříve Harbaoui zvýšil na 2:0, avšak následně po dvou brankách z rohových kopů zařídil remízu Mboyo.

90+2
    Vypadá to, že oba týmy jsou již smířeny s jedním bodem za remízu.

90+1
    Sudí Wouters nastavil tři minuty.

90
    Výměna hráčů probíhá i na druhé straně. Remacleho nahrazuje Mohamed Messoudi.

89
    Střídání na straně Lokerenu. Patosi je nahrazen Jore Trompetem.

88
    De Bock dnes již potřetí netrefil bránu. Nyní se snaží strhnout vítězství na svou stranu Lokeren.

86
    Hosté rozehrávají další rohový kop. Dnes už dvanáctý, toto číslo svědčí o tom, jak moc je Genk v druhém poločase aktivní.

84
    Teď už ano, avšak střela Harbaouiovi nesedla.

82
    Domácí opět rychle přešli do útoku, k výraznějšímu ohrožení Padta se ale nedostali.

80
    Harbaoui po převzetí balónu ihned střílel. Jeho střela však letěla těsně nad břevno.

78
    Druhé střídání probíhá i na straně domácích fotbalistů. Na místo střelce dnešní první branky Ivana Leka přichází Miloš Marič.

78
    Nyní však Amposta Cesar Arzo dostává žlutou kartu.

77
    Hosté opět zahrávají rohový kop, jejich tlak je v posledních téměř dvaceti minutách drtivý.

75
    Další střídání naplánoval trenér hostů. Ibrahima Conte nahradí na trávníku Yaya Soumahara.

73
    Nyní chytá Padt Saglikův pokus. Po delší době nějaká akce Lokerenu.

72
    Soumahoro mohl dovršit obrat Genku, vyslal tvrdou střelu po zemi, kterou brankář Boubacar skvěle vyrazil.