Teplice – Pardubice 1:4 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Liberec – Ústí n. L. 5:0 (kon.)
Jablonec – Hlučín 3:2 (kon.) | Pardubice – Ústí n. L. 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hlučín 7:4 (kon.)
Teplice – Liberec 4:4 (kon.) | Příbram – Jablonec 7:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:3 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 4:9 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:7 (kon.)
Teplice – Hlučín 8:1 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec 10:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:6 (kon.)
Liberec – Příbram 5:3 (kon.) | Hlučín – Jablonec 4:6 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 10:5 (kon.)
Pardubice – Příbram 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:3 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto. Pátou libereckou branku vsítil STÝBAL.

19

Vedoucí branku Slovanu dává Heppner minutu před koncem.

18
    Jsou před námi poslední dvě minuty. Aktivnější je v posledních minutách Příbram.

17

Liberec snižuje zásluhou příbramského hráče, který si vstřelil vlastní branku.

15
    Poslední pětiminutovka utkání, která by nám měla napovědět, kdo že se to podívá do finále turnaje.

14
    Příbram právě vstřelila branku!

Příbram se dostává do vedení. Střela z vápna doplavala přesně vedle levé tyče. Autorem střely byl VACÍK.

12
    Mladíci Slovanu dobře napadají a zatlačili svého soupeře do koutu. Ten se ale dokázal z tlaku vymanit.

11
    Mezi tím se nám utkání přehouplo do druhé poloviny. Zatím blíže k finále nemá ani jeden celek.

10

Liberec ale nedokázal ubránit oslabení. O příbramské vyrovnání se postaral BŘÍŽĎALA.

9
    Parádní zákrok libereckou brankáře drží Slovan hodně nahoře.

8
    Liberec hrál v příliš hráčích a bude za to muset pykat. Dvě minuty si odsedí Železný.

8
    Další příležitost na srovnání. Tauš ale předvedl povedený zákrok a branku nepustil.

7
    Velkou šanci teď zahodil příbramský Kvída, který trestuhodně netrefil branku.

6
    Hra musí být přerušena. Na zemi zůstal ležet jeden z příbramských fotbalistů.

5
    Máme za sebou první pětiminutovku, která nám nabídla tři branky. Dvě dokázali vstřelit Severočeši.

3

Mladé naděje jdou do vedení. Střela ŠVEJKOVSKÉHO překvapila Javorského a skončila až za jeho zády.

1

Vedení ale nevydrželo dlouho a Liberec ihned srovnává stav. O vyrovnávací zásah se postaral STÝBAL.

1

Příbramští fotbalisté začali hodně aktivně a jsou za to odměněni. Střelcem branky byl JANUŠKA.

Jakub Martínek

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 1. Stýbal, 3. Švejkovský, 17. Makoš (vla.), 19. Heppner, 19. Stýbal - 1. Januška, 10. Břížďala, 14. Vacík

Karty:   8. Železný (LIB)

FC Slovan Liberec: Tauš (Majer) - Dudek, Heppner, Šámal, Blažek, Železný, Švejkovský, Stýbal, Maňkoš, Liška, Bartoš, Zezulka, Mičica.
    FK Příbram: Javorský (Šrain) - Vacík, Břížďala, Šváb, Kvída, Januška, Reichenauer, Bouček, Klauz, Schobel, Junek, Rajtr, Makoš.