Udinese – Palermo 1:1 (kon.) | Lazio – Inter 1:0 (kon.)
1:0 (0:0)
Inter Milán
Sobota 15.12.2012, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (22:44:14)

Lazio Řím dnes podalo výborný výkon, takřka celý zápas svého soupeře přehrávalo a nebýt skvělé defenzivy Interu Milán, mohlo být v jeho síti více gólů, než pouze ten jeden. Inter se zvedl pouze zhruba v závěrečné desetiminutovce, což však bylo hodně málo na zisk nějakého bodu z tohoto utkání.

Skončilo dnešní utkání, ve kterém si zaslouženě tři body vybojovalo domácí Lazio Řím, které brankou z 82. minuty Miroslava Kloseho poráží Inter Milán 1:0 a získává veledůležité body do tabulky Serie A. Naopak hosté si musí nechat, alespoň prozatím, zajít chuť na ohrožení prvního Juventusu Turín.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení, Inter skutečně nebezpečně svírá Lazio, publikum píská, domácí to musí ještě několik desítek vteřin vydržet!

90+3
    Situace na hřišti houstne, Lazio se nyní zaměřuje pouze na defenzivu, Inter tlačí domácí před jejich šestnáctku.

90+1
    Obrana Lazia pozorná a odvrací. Rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Rohový kop pro Inter z pravé strany.

90
    A ještě žlutá karta pro domácího hráče, Candreva fauluje zezadu Palacia. Inter bude rozehrávat volný kop blízkosti středového kruhu.

90
    Poslední minuta základní hrací doby, Inter nyní napíná veškeré síly do útoku.

89
    Nakonec míč končí mimo hřiště, vykopávat od brány bude Handanovič.

88
    Do konce základní hrací doby zbývají necelé dvě minuty a míč je na polovině Interu.

87
    Série střídání pokračuje, tentokrát střídají opět domácí. Ze hřiště odchází Hernanes, kterého nahradí Gonçalves André Dias.

86
    Střídají i hosté, ze hřiště odchází Pereira, místo něho nastupuje Coutinho.

85
    Střídání v domácí sestavě, odchází "muž utkání", Miro Klose, kterému se dobře neběží, má toho evidentně plné zuby. Na hřiště přichází s číslem 99 Sergio Floccari.

84
    Pro hosty je to studená sprcha, s přibývajícími minutami se snažili o vstřelení první branky, dokonce si vypracovali i gólové pířležitosti, leč, branku vstřelili domácí.

82
    Lazio právě vstřelilo branku!

Nyní se již MIROSLAV KLOSE k zakončení dostal a vytrvalá snaha domácích o gól v síti Interu se konečně zúročila ve vedoucí gól! Německý "snajpr" se dokázal prosadit po rychlé střele z hranice šestnáctky, kdy křižnou střelou z pravé strany překvapil Handanovič v bráně Interu. Kloseho neuhlídal ani Pereira, ani Ranocchia. Výborná individuální akce!

81
    Klose padá v pokutovém území Interu, ale bylo to příliš teatrální a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

80
    Klose se dostal k odraženému míči po předchozí střele Gonzaleze, ale jako by byl zaskočen touto příležitostí a nestihl již vystřelit.