Getafe – Osasuna 1:1 (kon.) | Mallorca – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Granada – Real Sociedad 0:0 (kon.)
Sevilla – Malaga 0:2 (kon.)
Getafe CF
1:1 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 15.12.2012, 16:00 • Coliseum Alfonso Perez, Getafe • Španělská LaLiga

Děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (17:54:13)

Góly v zápase přišli až v samém závěru utkání, když se v 84. minutě za oslabenou Osasunu trefil Sola. Bohužel v nastaveném čase zahrál v pokutovém území rukou Puñal a byla odpískána penalta ve prospěch domácích. Tu šel zahrát Castro, který se nemýlil a tak v 93. minutě vyrovnal na konečných 1:1.

90+3
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Penaltu zahrával DIEGO CASTRO a s nabídnutou příležitostí nepohrdl a míč poslal přesně k levé tyči a Fernández neměl šanci na zásah, když skákal na opačnou stranu.

90+1
    Puñal obdržel žlutou kartu.

90+1
    Getafe bude zahrávat pokutový kop! Když ve vápně rukou zahrál Puñal.

90+1
    Nad rámec dnešního utkání budou nastaveny 3 minuty.

90
    Osasuna se drží na útočné polovině, kde drží čas.

88
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sola, přichází Timor.

87
    Getafe je obdrženou brankou značně zaskočeno, když si domácí fotbalisté nedokáží přesně přihrát.

86
    Sola nyní obdržel žlutou kartu za tvrdý zákrok na středu hřiště.

84
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Osasuna se dostává do vedení! ENRIQUE SOLA se dostal před velkým vápnem k míči, kde dobře obešel dva obránce a dostal se do vápna, odkud technickou střelou překonal Moyu.

83
    Žlutou kartu obdržel Valera.

82
    Na druhé straně dobře střílel Lafita, ale bohužel jeho střelu srazil na rohový kop jeden z obránců.