Udinese – Palermo 1:1 (kon.) | Lazio – Inter 1:0 (kon.)
Palermo FC
Sobota 15.12.2012, 18:00 • Stadio Friuli, Udine • Italská Serie A

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
    (19:52:29)

Hosty dostal do vedení ve 33. minutě Iličič a dlouho to vypadalo, že hosté si překvapivě odvezou z Udinese všechny tři body! Domácí navíc museli čelit hostům v oslabení, když byl za druhou žlutou kartu vyloučen v 61. minutě Heuteraux. I proto má pro Udinese získaný bod svou cenu.

Skončilo dnešní utkání, v němž se oba týmy rozešli smírně po remíze 1:1, když za domácí vyrovnal až v 89. minutě Di Natale, který tak korunoval svůj dobrý výkon, kdy se po celý zápas doslova rval na hrotu s obranou Palerma.

90+4
    Běží poslední minuta nastaveného času, dnešní utkání spěje k remízovému výsledku.

90+2
    Hraje se nyní převážně na polovině hřiště, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    Udinese právě vstřelilo branku!

Ale nakonec se domácí přece jenom dočkali! ANTONIO DI NATALE se dostal v pokutovém území hostů po neskutečném závaru k míči a střelou z hranice malého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě!

88
    Další nepřesný pas domácích, kteří se tak sami zbavují příležitostí na vstřelení branky.

86
    Další odkopnutý míč hostů, kteří se již pouze brání a podnikají nebezpečné protiútoky.

85
    Domácí rozehrávají, s přibývajícími minutami se domácí snaží o vyrovnání, ale obrana Palerma pracuje výborně.

84
    Nádherná kombinace hostů, dvě šance, které musí likvidovat Brkič!

83
    Míč se opět ocitá po "malé domů" u gólmana hostů Ujkaniho, ten vykopává.

82
    Žlutou kartu dostává za faul na polovině domácích Di Natale, který protestuje, ale je mu to málo platné.

81
    Nepřesný pas na Di Nataleho, ve hře Udinese je hodně nepřesností.

80
    Začíná poslední desetiminutovka a na stadionu Udinese se schyluje k velkému překvapení! Palermo sahá po veledůležitých třech bodech!

79
    Míč se ocitá v náruči gólmana Brkiče, ten vykopává.

77
    Střídání Udinese, ze hřiště odchází Pereyra, kterého nahradil Reginaldo de Matos Maicosuel.

76
    Allan dostává žlutou kartu, když musel již zatáhnout za "záchranou brzdu" v podobě nedovoleného zákroku, jinak by Arevalo postupoval sám na brankáře.