Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 4:1 (kon.) | Prievidza – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.) | Trebišov – Trnava 2:3 (kon.)
Bardejov – Prešov 7:3 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 4:3 (po pr.) | Senica – Detva 5:2 (kon.)
MšHK Prievidza
3:4 (0:0, 3:2, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Neděle 06.01.2013, 17:00 • Hokejový štadión Prievidza • 1. liga (SR)

60:56
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Hneď po 56 sekundách rozhodol o výhre Spišiakov RICHARD SMOTRILA. Bez asistencie. (19:14:15)

60:01
    Začalo predĺženie.

60:01

60:00
    Tretia tretina skončila.

53:47
    Vylúčený hosťujúci Novák F. - nedovolené bránenie v hre.

50:20
    Vylúčený hosťujúci Horváth - nedovolené bránenie v hre.

49:01
    Vylúčený domáci Majer - hákovanie.

45:04
    Vylúčený domáci Celar - nebezpečná hra zo zdvihnutou hokejkou.

43:26
    Spišská Nová Ves na začiatku 3. tretiny vyrovnáva na 3:3 zásluhou FILIPA NOVÁKA. Asistencie Prokop, Findura.

40:01
    Začala tretia tretina.

Dnešné stretnutie sleduje 362 divákov.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:40
    V priebehu jednej minúty sme videli tri góly. Tento krát využili presilovú hru hostia. Na 3:2 znižuje VLADIMÍR KLINGA. Asistencie Novák L., Smotrila.

37:20
    Prievidza dala gól! Ďalší gól v oslabení pre Prievidzu. VLADIMÍR ČOPÁK zvyšuje na 3:1! Asistencia Mendel.

37:06
    Prievidza dala gól! V oslabení s apresadili domáci hráči. Konkrétne MAREK MENDEL. Bez asistencie.

36:20
    Vylúčený domáci Jasinský - držanie.

34:30
    Hostia vyrovnávajú na 1:1. Gólovo sa presadil RICHARD SMOTRILA. Asistencia Nitriansky.

30:56
    Prievidza dala gól! Domáci hráči sa dostávajú do vedenia zásluhou BRANISLAVA MALACHU. Bez asistencie.