Trenčín – Žilina 2:1 (kon.) | Poprad – Nitra 4:5 (po s.n.) | Zvolen – Martin 5:1 (kon.)
Košice – Skalica 5:3 (kon.) | Piešťany – Banská Bystrica 3:2 (po s.n.)
HC Košice
5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
HK Skalica
sk Neděle 06.01.2013, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Košičania napokon vyrovnanie nepriopustili a porazili Skalicu 5:3. Za pozornosť ďakuje a lúči sa s vami Veronika Pancuráková. (19:14:23)

60:00

59:54
    Košice dali gól!

Slovák ukončil zápas v samostatnom úniku, kde si vychutnal Lipovského!

59:17
    Vylúčenie Skalice, veľmi netaktické zo strany hostí. Igor Bobček na 2 min..

59:17
    Košičnia ohrozili Lipovského, ale ten zázračnými zákrokmi ešte drží svojich nad vodou.

58:01
    Vylúčnie, ktoré môže ešte mrzieť. Skalica - Barák na 2 min. za podrazenie.

57:40
    Marcinko po Svitanovej prihrávke iba posiela puk do útočného pásma, kde Skalica spoza vlastného gólmana začína veľký tlak.

57:02
    Stečovaný puk teraz ponad stiredačky letel veľmi vysoko až do hľadiska Steel arény.

56:10
    Na Hyláka letela veľmi nebezpečná strela, ktorá trafila košického gólmana do masky, ale aj napriek tomu ešte s problémami dokázal puk zachytiť betónom.

55:00
    Do konca tretiny ostáva 5 minút a skupinka neúnavných hosťujúcich fanúšikov skanduje "VYROVNAŤ!" Podarí sa to Skaličanom splniť?

53:48
    Skalica dala gól!

Skaličanom sa podarilo vsieiť veľmi dôležitý kontaktný gól. Holovič obkorčuľoval bránu a našiel TIBORA KUTÁLKA, ktorý zakončil do odkrytej časti brány. Asistencia: Marcel Holovič

53:15
    Marcel Haščák dostal puk "zadovkou" od niektorého zo spoluhráčov, ale zoči voči Lipovskému úspešný nebol.

52:02
    Marcinko mieril do protiútoku spolu s Jokeľom, ale po chvíli ich dokorčuľovala hneď trojica obrancov a puk Marcinkovi vypichla.

20:55
    Matúš Chovan s problémami spracoval puk, ktorý sa k nemu dostal na útočnej modrej čiare a vystrelil, ale iba mimo brány.

50:00
    Do konca tretiny ostáva presne 10 minút. Zatiaľ to vyzerá, že je to zároveň aj 10 minút do konca stretnutia.

49:05
    Hostia v plnom počte.

49:00
    Hostia sa dokonca dostali aj do protiútoku. Šátekov pokus z veľkého uhla ale pre Hyláka nepredstavoval nebezpečenstvo.