Nymburk – Jindř. Hradec 7:0 (kon.) | Chotěboř – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Kolín – Technika Brno 4:0 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
HC Technika Brno
Neděle 06.01.2013, 17:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Krásné 3 body zůstávají domácím Kozlům, za perfektní předvedený výkon v tomto utkání, o branky se postarali 2x Malý, Kadlec, Šafránek. Tento rok domácí zahájili krásným vítězstvím 4:0 s 2. Technikou Brno! Doufejme, že ,,Jak na nový rok, tak po celý rok.,, bude platit :-) Děkuji za pozornost, a přeji krásný zbytek dne! (19:03:39)

60:00

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty tohoto utkání.

55:57
    Hosté v plném počtu. Kolínští v této přesilové hře měli velmi mnoho šancí, ani jednou se jim nepodařilo vsítit gól.

53:57
    Vyloučen Michal Brzobohatý (TECH) na 2 minuty za sekání.

53:33
    Kadlec se snažil kotouč došťouchnout do brněnské branky, ale puk měl pod kontrolou Chvátal.

53:06

51:06
    Další vyloučení Kolína. 2- minutový trest za podražení si jde odpykat David Šafránek.

49:33
    Malý další skvělou střelou střelil na Chvátala ten vyráží.

48:21
    Zakázané uvolnění Techniky.

47:43

45:43
    Za domácí potrestán Martin Barták na 2 minuty za vysokou hůl.

45:42
    Technika v dobré příležitosti! Ovšem Moravec má dnes zřejmě svůj den!

44:43
    Kolínští jsou po 4 góle stále více nabuzeni.

42:45
    Kozlové právě vstřelili branku!

Po bojovné chvíli v kolínské útočné třetině se přeci jen podařilo! Čtvrtý gól Kolína a zároveň svůj druhý gól si připisuje kapitán JOSEF MALÝ po asistenci Martina Vágnera. Stav utkání 4:0!

40:54

40:35
    Ofsajd domácích.

40:24
    Poslední část tohoto utkání začala vyhranou bulí domácích, ty se pomalu ženou do útoku.

40:01

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 5. Kadlec, 29. Šafránek (Ježek), 29. Malý (Vágner, Kadlec), 43. Malý (Vágner)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Březina, Špringl - Malý, Kadlec, Cerk - Morkes, Skokan, Jankovský - Zumr, Ježek, Šafránek - Pospíšil, Vágner
    HC Technika Brno: Chvátal (Novák) -Habrovec, Žalud, Bilčík, Štíndl, Zapletal, Klimeš, Valeš, Košecký, Rajnoha, Sedláček, Fadrný, Česnek, Benýšek, Odehnal, Kozák, Bělohlávek, Hnilička, Mráz, Brzobohatý, Látal