Vrchlabí – Náchod 7:2 (kon.) | Světlá nS – Chrudim 4:5 (po pr.) | Šternberk – Kroměříž 6:10 (kon.)

Chrudim právě vstřelila branku!
    Chrudim nakonec dokonává obrat! Ze stavu 1:4 obrací hosté skóre ve svůj prospěch, když rozhodující branku v prodloužení vstřelil MAREK KIŠŠ - 4:5! Asistence: Radek Závodník.

60:01

60:00

54:10
    Hostům se podařilo nemožné! Šest minut před koncem základní hrací doby srovnává PETR KRÁLÍČEK - 4:4! Asistence: Michael Urban.

46:32
    Nakonec to dnes bude ještě zajímavé, snížení přinesla střela DAVIDA HOLUBA - 4:3! Asistence: David Cvrček.

45:40
    Hosté velmi brzy oživili drobnou naději, když skóroval MAREK KIŠŠ - 4:2! Asistence: Jiří Plch a Vích.

44:23
    Světlá nad Sázavou právě vstřelila branku!
    Domácí zatím zápas opanují a svůj náskok zvyšují již na rozdíl tří branek! Konkrétně se to povedlo KRAJÍČKOVI - 4:1! Asistence: Petr Včela a Ondřej Včela.

40:01

40:00

38:04
    Světlá nad Sázanou právě vstřelila branku!
    Chvíli před koncem druhé třetiny navyšuje vedení Světlé PETR VČELA - 3:1! Asistence: Štros a Krajíček.

20:01

20:00

17:40
    Domácí se však podruhé v dnešním zápase dostávají do vedení, když se prosadil ŠTROS - 2:1! Asistence: Petr Včela.

06:44
    Jenže také početní výhoda na straně druhé přináší branku! Puk za domácího brankáře dostal LUKÁŠ BUDÍNSKÝ - 1:1! Bez asistence.

04:26
    Domácí využívají přesilovou hru, když se trefil ONDŘEJ VČELA - 1:0! Asistence: Krajíček a Petr Včela.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Branky a nahrávky: 5. Včela O. (Krajíček, Včela P.), 18. Štros (P.), 39. Včela P. (Štros, Krajíček), 45. Krajíček (Včela P., Včela O.) - 7. Budínský, 46. Kišš (Plch, Vích), 47. Holub (Cvrček), 55. Králíček (Urban), 63. Kišš (Závodník)