Vsetín – Warriors Brno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kolín 3:0 (kon.) | Havířov – Přerov 5:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
8:0 (2:0, 1:0, 5:0)
HCM Warriors Brno
Neděle 06.01.2013, 10:30Liga juniorů

Tak trochu dle očekávání hosté ve třetí třetině odpadli. Vsetín ji jednoznačně ovládl a nebýt Slezáka v brance Warrioru, mohla být domácí výhra ještě vyšší. Valaši se každopádně mohou těšit ze zasloužené výhry 8:0. Ze Vsetína přejeme příjemnou neděli.

60:00

59:40
    Blízko své druhé trefy byl i Tobola, skákající puk ale nedokázal umístit do odkryté branky.

59:31
    Vsetín vstřelil branku!
    Akce kopírující vsetínský gól z úvodu třetí třetiny. Štrbík přistrčil puk Žákovi, ten si jej prohodil mezi bruslemi a pak poslal přesný pas na najíždějícího JOSEFA DAŇKA. Ten pak neměl velký problém usměrnit puk do odkrytého kouta branky. Asistence: Michal Žák, Martin Štrbík.

59:06
    Další závar před svou bránou vyřešil Slezák. Přes inkasovaných sedm branek bezesporu nejlepší hráč svého celku.

58:52
    Zakázané uvolnění Warrioru, Na okleštěné sestavě hostů už je únava hodně patrná.

58:26
    Báchor na pravém kruhu netrefil v záklonu puk ideálně, Slezák si připisuje lehký zákrok.

58:08
    A po nepřesné přihrávce na rozjetého útočníka přichází ještě jedno.

57:59
    Zakázané uvolnění VHK.

57:51
    Domácí jsou v plném počtu.

57:46
    Až teď si Kohn připsal zákrok, Král ale střílel skoro z úrovně brankové čáry, domácí mladík s maskou tak neměl problém.

57:26
    Hosté hrají přesilovku, na ledě to ale není poznat. Aktivnější je stále Vsetín.

56:41
    Štrbík našel zpoza brány Uchina, jeho dobře umístěnou střelu ale skvělým zákrokem betonem zneškodnil Slezák.

56:30
    Hodně a hlavně naprosto zbytečně, se v posledních minutách přitvrdilo.

55:51
    Kývala teď, při snaze atakoval, trefil kolenem hostujícího hráče. Ten se jen těžce zvedá z ledu, nakonec ale odjíždí po svých. Kývala je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

54:29
    Puk, po němž se natahovaly hned dvě vsetínské hole, proletěl nezasažen napříč brankovištěm..

54:17
    Po dlouhé době se hraje pět na pět.

53:20
    Tobola dotíral v další šanci na Slezáka, ten si ale svou pravou tyč pohlídal.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 1. Štrbík (Daněk, Kývala), 14. Tobola (Žák), 27. Baroš (Uchin, Tobola), 41. Kývala (Daněk, Štrbík), 44. Baroš (Žák), 44. Zvonek (Žabčík Z.), 53. Žák (Uchin), 60. Daněk (Žák, Štrbík)

VHK ROBE Vsetín: Kohn - Vašíček, Valentík, Daněk, Štrbík, Koutský, Koutník, Gromus, Žabčík Z., Kývala, Uchin, Baroš, Surý, Žák, Ondra, Zvonek, Kuchařík, Horák, Tobola, Báchor.
    HCM Warriors Brno: Slezák (Hoffek) - Král, Novotný, Kohoutek, Křen, Čtvrtníček, Mytiska, Krytinář, Řeřucha, Kousalík, Zavadil, Dobšák.