Vsetín – Warriors Brno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kolín 3:0 (kon.) | Havířov – Přerov 5:3 (kon.)
AZ Havířov
5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
HC ZUBR Přerov
Neděle 06.01.2013, 16:15 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

Z Havířova se pro dnešní den loučí Josef Nudera. (18:20:43)

60:00

59:18
    AZ vyhazuje do středního pásma.

59:06
    Tak ještě šance, ale jestli není pozdě. Dvě minuty za podražení obdržel Daniel Graca.

58:15
    Křibík našel výborně najíždějícího Mráze před brankou, ale Mráz jen těsně nezasunul puk pod betony Dohnala.

57:35
    Řehulka posunul puk na Křibíka, který trefil lapačku Dohnala.

56:16
    Gabler teď musel po puku vyskočit před branku. Hosté jsou nyní hodně nebezpeční. Mají chuť bojovat.

55:40
    Kapitán hostů Vávra nakopnul puk na Gablera a vybojoval vhazování.

55:05
    Hosté, ale nejsou bez šancí. Teď to opět zavánělo brankou, Gabler ale tým podržel.

54:38
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak přece jen si ještě Zubři připíšou úspěšnou přesilovku. Puku se u branky zmocnil DANIEL MATUŠENKO a dokázal velmi přesně napasovat puk za záda Gablera.

53:54
    Jan Křibík také neuspěl! Naznačil střelu a po stáhnutí puk trefil pouze tyčku!

53:54
    Tak další trestné střílení, tentokráte byl faulován Křibík.

53:45
    Andrýskova střela byla lahůdkou pro Gablera.

53:30
    Teď byl hlavní sudí hodně pozorný a všimnul si drobného faulu AZetu. Dvě minuty za sekání si odsedí Matěj.

53:21
    Daniel Smuž zamíchal s kotoučem, ale ani naznačení brankáře Dohnala nevykolejilo a tento nájezd skončí neúspěchem.

53:21
    Smuž jel sám na Dohnala, ale byl faulován. Píská se trestné střílení.

53:05
    Matějek byl blízko brance, na brankovišti ale obstál nakonec majitel - brankář Dohnal.

52:49
    Puk se po sérii odrazů dostal až na modrou čáru k Adamu Weisserovi, který vyslal povedenou střelu, který dokázal Dohnal vyrazit.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 8. Szewieczek (Smuž, Přívara), 28. Mihal (Graca, Weisser), 33. Mráz, 34. Smuž, 50. Jaroch (Křibík, Ovčaří) - 12. Spěvák (Mašíček, Šťastný), 49. Chovanec (Gazda, Tomeček), 55. Matušenko (Rajnoch)

AZ Havířov: Gabler (Tomšů) - Dýrr, Flamík, Glos "C", Graca, Jaroch, Kostelník, Křibík, Matěj, Matějek, Mihal, Mráz, Ovčaří, Patrman, Přívara, Řehulka, Smuž, Szewieczek, Weisser, Carbol, Synek
    HC ZUBR Přerov: Dohnal (Loučka) - Vávra "C", Andrýsek, Šťastný, Mašíček "A", Tomeček, Klusal, Loupal, Matušenko, Šnirc, Čelko, Bauer, Kebza, Spěvák, Řezáč "A", Rajnoch, Hradil, Gazda, Chovanec