Nižněkamsk – Petrohrad 0:5 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 5:3 (kon.) | Jaroslavl – Viťaz 2:1 (kon.)
Mytišči – Minsk 0:1 (po pr.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:2 (po s.n.) | Riga – Doněck 1:4 (kon.)
HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 1:0 (kon.)
Lev Praha
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Neděle 06.01.2013, 17:00 • Tipsport Arena, Praha. • KHL

Je dobojováno. Utkání hubené na góly skončilo vítěznou brankou Erika Christensena 1:0 pro domácí Lev. Ten si připisuje tři body a za dva dny se doma utká s Magnitogorskem. Těším se s Vámi zase někdy u onlajnů na shledanou. (19:15:45)

60:00

59:17
    Lev drží puk v útočném pásmu a jakoukoliv powerplay odmítá.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Holt už je dost povyjetý z branky a čeká na signál ze střídačky.

57:00
    Lvi se i v přesilovce uchylují spíše k bránění středního pásma. Nechtějí udělat chybu.

55:36
    Nicméně hosté se vzápětí vrátí do čtyř, za držení si půjde sednout Sazonov.

55:33
    Hosté jsou kompletní.

54:09
    Hosté se dobře brání a podruhé vyhazují

53:38
    Němec hned po buly vysílá kanonádu na Holtbovu branku. Bude se vhazovat po skvělém zákroku.

53:33
    Lev si zahraje přesilovku. Hostující Rybnicky už pomalým krokem odjíždí na trestnou lavici.

52:56
    Klepišův pokus znovu skončil v Holtově výstroji.

51:43
    Marnost nad marnost. Hosté z Jekatěrinburgu se snaží dostat do útočného pásma, ale to se jim prostě a jednoduše nedaří.

50:35
    Střelu Řepíka vyráží Holt do ochranné sítě.

50:15
    Němec v ofsajdu

49:14
    Hossa zpracoval puk vysokou holí, což se nesmí,. Hra se přestěhuje do středního pásma.

47:45
    Je za námi velice pohledně zahraná přesilovka. Lev si vytvořil pěkný tlak, přesto ale své vedení nenavýšil.