Sunderland – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Arsenal – Reading 4:1 (kon.) | Manchester City – Newcastle 4:0 (kon.)
Southampton – Chelsea 2:1 (kon.) | Swansea – Tottenham 1:2 (kon.) | West Ham – West Brom 3:1 (kon.)
Wigan – Norwich 1:0 (kon.) | Everton – Stoke 1:0 (kon.)
Wigan Athletic
1:0 (0:0)
Norwich City
Sobota 30.03.2013, 16:00 • JJB Stadium, Wigan • Anglická Premier League

Je konec. Domácí vybojovali velmi cenné 3 body v boji o záchranu. Děkujeme za pozornost a těšíme se u dalších přenosů z anglické PL. (17:53:01)

90
    Taktické střídání v domácím dresu. Ze hřiště odchází výborný Koné, nahrazuje ho Di Santo.

90
    Nastaveny 3 minuty.

90
    Koné je od vstřelené branky jak politý živou vodou, dře, tlačí se do šancí. Další branku ale nepřidal.

88
    Holt dostává žlutou kartu za protesty.

86
    Další střídání hostí

84
    Koné se řítil do další šance, míč si však příliš předkopl.

81
    Wigan právě vstřelil branku!
    AROUNA KONÉ se opřel do balonu a parádní ranou propálil Campa! Tím posílá domácí do vedení 1:0.

79
    Hosté střídají

79
    Maloney v obrovské šanci, Turner na brankové čáře zachránil!

78
    McCarthy si vypracoval střeleckou pozici – minul.

77
    A rozhodčí Webb musí uklidňovat trenéra domácích.

75
    Figueroa se v obraně vyznamenal. Výborný zákrok.

72
    Tvrdý zákrok před brankou Wiganu, Webbova píšťalka je němá.

69
    Další z řady pološancí – tentokrát v podání hráčů Norwiche.

67
    Střídání v dresu domácích.

67
    Maloney se tak motal s míčem, až skončil v zámezí. Nutno ovšem dodat, že byl výborně pokryt.

66
    Diváci si musí připadat jak na tenise – jedna strana, druhá, jedna, druhá... A tak pořád dokola.

66
    Gomez pálí doslova Pánu Bohu do oken – vysoko přestřeluje!

64
    Brajk Norwiche likviduje brankář Joel.

61
    Rozehra nakrátko. Chvilka "motání". A další roh.

61
    Roh Wiganu.

60
    Howson zkoušel štěstí – branku minul.

58
    Dva vzdušné pokusy Wiganu – a nic z nich. Z následné šance Maloneyho rovněž tak.

56
    Bennet zatáhl za záchrannou brzdu a po zásluze vidí žlutý kartonek!

55
    Obranná zeď Wiganu teď precizně zabránila další šanci hostí. Kvalitní zónová obrana.

53
    Série několika nepřesností.

51
    Na zemi se octl po tvrdém zákroku Bennet.

49
    A gólman!

48
    Martin tělem pokryl balon v domnění, že vybojoval odkop od branky. Rozhodčí je jiného názoru – roh.

47
    Druhý poločas začal podobně jako ten první končil – důrazně.

46

Vše je připraveno k zahájení druhé půle.

Skončil první poločas. Druhá půle začne za přibližně 15 minut. Těšíme se u jejího sledování.

45
    Blíží se poločas. K vidění je zatím atraktivní utkání.

42
    Teď pro změnu šance domácích. Je to jak na hokeji – šance střídá šanci, diváky tenhle zápas musí bavit. Chybí mu jen branky.

39
    Hosté jsou na koni, jsou herně lepší, mají převahu.

37
    A další z řady přetažených centrů hostí...

35
    Šance na druhé straně, hráči Norwiche však situaci překombinovali.

36
    Centr domácích do vápna, obránci odkopávají. Následný odražený balon končí ve skrumáži, s níž se vypořádal sudí Webb hvizdem.

34
    Garridův tečovaný míč končí v náruči gólmana Joela.

33
    Alcárat brilantním skluzem zamezil Kamarovi v gólové šanci! Nádherný fotbalový okamžik na druhé straně hrací plochy!

33
    McManaman byl ve velké šanci, doslova za minutu dvanáct odkopával Bassong! Domácí mohli jít do vedení!

31
    Sledujeme vyrovnanou prostřední pasáž, šance na obou stranách. Je na co koukat.

26
    Další veliká šance hostí, tentokrát vyrážel gólman Joel!

21
    A opět nic...

21
    McCartyho faul, zajímavá standardka z bezprostřední blízkosti branky.

18
    Bassongovi se centr nepodařil, končí v zámezí.

17
    Hosté jsou zatím výrazně aktivnější, cpou se do šancí, hrají v pohybu.

16
    McManamanův tvrdý zákrok. Je pískáno.

15
    Snodgrass se hnal do velké šance, s balonem se však zasekl a celou akci zbrzdil. Z následného centru není nic.

12
    McCarthy vystartoval za dlouhým míčem, naštěstí pro hosty se ho chopil včas gólman Camp.

10
    Bennet pálí! Ale bohužel pro hosty mimo.

10
    Scharner fauloval a vysloužil si žlutou kartu! Šance pro hosty.

7
    Kamara v souboji se dvěma soupeři – a poradil si. Výborná práce od tohoto hostujícího hráče.

6
    Dlouhý balon za obranu parádně doběhl Kamara, narazil si se spoluhráčem, následná nahrávka na něj však mířila do ofsajdu. Škoda.

4
    Hosté čarují o autové čáry, následný centr byl přetažený. Z akce nic nebude.

2
    První pološanci Wiganu zlikvidoval odkopem do zámezí Garrido.

1
    Domácí nastupují v modro-bílých dresech, hosté hrají v černém.

1

Domácí fotbalisté se před dnešním utkáním nachází na sestupové 18. pozici tabulky, určitě tedy mají o motivaci postaráno. Hostující celek má na kontě o sedm bodů víc a okupuje nepohárovou 12. pozici (s 34 body).

Dobrý den, vítejte u zápasu anglické Premier league mezi domácím Wiganem Athletic a hostujícím Norwichem City. Přenosem vás bude provázet Petr Jindra. Utkání začne za zhruba 10 minut.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.