Příbram – Jablonec 3:3 (kon.) | Sparta – Plzeň 1:0 (kon.)
FK Příbram
3:3 (1:3)
FK Jablonec
Sobota 30.03.2013, 16:00 • Startip Aréna, Příbram, Česká republika • Gambrinus liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Již tuto sobotu se dočkají fanoušci Příbrami domácí premiéry známého "srdcaře" a nového kouče fotbalistů Příbrami Františka Straky. Po výborném začátku, kdy příbramští přivezli veledůležité tři body ze Slovácka, přivítají na svém stadionu Baumit Jablonec. Ten naposledy remizoval doma s Teplicemi bez branek. Jistě bude zajímavé sledovat, jaký stylem se budou především domácí prezentovat. Na horké půdě Slovácka to bylo velice sympatickým útočným fotbalem. Doufejme, že v tom budou příbramští fotbalisté pokračovat. Utkání začíná ve Startip Aréně v 16 hodin.

Předpokládané sestavy:

1.FK Příbram: Hruška – Jugas, Hájovský, Mišůn, Pleško – Krbeček, Tarczal, Aziz, Šlapák, Koukal – Střihavka.

FK Baumit Jablonec: Valeš – Rossi, Beneš, Novák, Jablonský – Piták, Kopic, Loučka, Čížek, Zoubele – Třešňák.

Rozhodčí: Příhoda – Moláček, Hrabovský.

1.FK Příbram: Hruška – Jugas, Mišůn, Hájovský, Pleško – Krbeček, Tarczal, Aziz, Valenta, Koukal – Střihavka

FK Baumit Jablonec: Valeš – Rossi, Beneš, Novák, Jablonský – Piták, Kopic, Loučka, Kysela, Zoubele – Třešňák.

1

1
    Hned v první minutě si Příbram vymodlila faul a standardní situaci.

2
    Ze standardky si domácí nic zvláštního nevytvořili a tak hrajou hosté z Jablonce.

4
    Nadále drží hosté míč ve své moci a snaží se přes zhuštěný střed projít k příbramskému pokutovému území.

6
    Střihavka v obležení třech hráčů v zeleném dresu neměl nárok na udržení míče.

8
    Piták se snažil vybídnout ke skŕování osamoceného Třešňáka, kterého ovšem dobře pokryl Jugas. Hraje Příbram.

10
    Karel Piták zkušeně vybojoval první roh pro Jablonec.

11
    Centr však zamířil pouze do náruče gólmana Hrušky.

12
    První vážnější šance utkání! Po zaváhání Loučky ve středu hřiště se dostal k míči Jakub Jugas, který postupoval na branku hostí, míč chtěl předložit Střihavkovi, ale toho na poslední odzbrojil Beneš.

13
    Příbram právě vstřelila branku!
    Příbram vede 1:0! Po rohovém kopu se k míči dostal TOMÁŠ HÁJOVSKÝ a posílá míč do Valešovy branky!

15
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonec velmi rychle odpovídá! Na 1:1 srovnává FILIP NOVÁK.

17
    V další velké příležitosti utkání byl domácí Valenta! Jeho pokus šel jen těsně vedle levé Valešovy tyče.

20
    Do další příležitosti se mohl dostat Krbeček, ale jeden z hostujících obránců ho čistě poslal na zem.

22
    Po chybě příbramské obrany se k míči dostal LUBOŠ LOUČKA a posílá Jablonec poprvé v tomto utkání do vedení.

25
    Rohový kop pro hosty.

26
    A bude hned následovat i druhý.

28
    Další obrovská příležitost domácí Příbrami! Tomáš Krbeček se dostal v vápně Jablonce k míči a poslal ho bohužel pro domácí jen do tyče!

30
    Příbram vybojovala rohový kop. Půjde ho kopat Lukáš Pleško.

30
    První žlutá karta utkání. Dostává jí Vít Beneš za řeči na sudího.

33
    Zoubele se snažil v pokutovém území Příbrami vybídnout Třešňáka, ale k němu míč nedoputoval. Dobrý zákrok domácí obrany.

37
    Nyní vidíme spíše bojovnou část utkání plnou nepřesností na obou stranách. Domácí se snaží něco vymyslet, aby do poločasu alespoň srovnali, ale hosté zatím kontrolují hru.

39
    Útočný faul Davida Střihavky v pokutovém území Jablonce. Opět budou u míče hosté.

41
    Hosté mají autové vhazování na vlastní polovině. Nyní je hra hodně rozkouskovaná...

43
    Rozhodčí Příhoda píská sporný střet na hranici velkého vápna Příbrami. Jablonec bude mít zajímavou příležitost k navýšení skóre.

45
    Tak to je pro Příbram velká nepříjemnosti v závěru prvního poločasu! Třetí branku z přímého kopu přidává FILIP NOVÁK! Příbram – Jablonec 1:3.

Je za námi první poločas utkání mezi Příbramí a Jabloncem. Hosté ve Startip Aréně vedou celkem zaslouženě 3:1 po dvou gólech Filipa Nováka a jedné branky Luboše Loučky. Za domácí skóroval stoper Hájovský. Druhá půle začne asi v 17:07.

Z důvodu výpadku interního serveru se omlouváme za opožděné zpravodajství v průběhu prvního poločasu.

46

46
    Střídání Příbram: Ze hřiště odešel Tomáš Krbeček, nahradil ho Tomáš Pilík.

46
    Střídání Příbrami číslo dvě: Ze hřiště odešel Zdeněk Koukal, nahradil ho Martin Šlapák.

48
    Příbram se od prvních minut tlačí dopředu. Hosté ale zatím tlaku domácích odolávají a podnikají i zajímavé protiútoky.

50
    Jugas v dobré příležitosti přestřeluje z voleje Valešovu svatyni!

52
    Domácí budou mít příležitost ke korigování výsledku – rohový kop.

53
    Ten však nebyl zahrán vůbec dobře.

55
    Střídající Pilík vyslal z voleje pěknou střelu, kterou však Valeš zlikvidoval.

57
    Příbram tvoří v posledních minutách hru a snaží se aktivním přístupem ohrozit branku Valeše, Jablonec však zkušeně brání a vyráží do rychlých protiútoků.

58
    Mišůn uhlídal dotírajícího Třešňáka. Míč v moci Aleše Hrušky.

60
    Opět vidíme spíše bojovnou část utkání plnou střetů, i drobných faulů. Nyní budou mít hosté k dispozici standardku asi ze 30ti metrů.

62
    Opět výborná obranná hra jabloneckých.

64
    Příbram riskuje a střídá potřetí. Odchází Robert Valenta a na plac vbíhá Tomáš Wágner.

66
    Tutovka v podání domácí Příbrami! Šlapák se prodral k rohovému praporku a vyslal pěkný centr, který doletěl až k Tomáši Wágnerovi, který byl zřejmě trochu překvapený a ve stoprocentní šanci druhou branku Příbrami nepřidal!

68
    Příbramský fanclub se nyní prezentuje zajímavým pyrochoreem, uvidíme, zda domácí hráči poděkují za snahu alespoň kontaktním gólem.

70
    A je to tady! Příbram dává kontaktní branku! Střídající útočník TOMÁŠ WÁGNER krásnou střelou na zadní tyč snižuje na 2:3!

72
    Příbram se tlačí za vyrovnáním, další šanci měli domácí z rohu, ale ten nakonec hosté se štěstím odvrátili.

74
    Nyní se hosté na chvíli osvobozují díky faulu stopera Hájovského na polovině hřiště.

76
    Další pohledný a rychlý přechod Příbrami do útoku! Wágner se zkušeně vyhnul protihráči, poslal míč Azizovi, ten pod sebe na Tarczala, který vystřelil, ale jeho pokus byl bohužel pro domácí tečován do autu, Roh pro Příbram.

77
    Centr však zamířil jen do rukavic Valeše.

78
    Faul Filipa Nováka těsně před pokutovým územím, standardka pro Příbram!

79
    Ouuu! Tak to byla parádní Pleškova střela, která končí na tyči jablonecké branky! Velká smůla pro Příbram!

80
    Hosté střídají – odchází Kopic a přichází Vaněk.

83
    Tak to je paráda! Příbramské publikum, které nyní vestoje aplauduje svým hrdinům! DAVID STŘIHAVKA dává třetí branku Příbrami! Je srovnáno – 3:3!

84
    Tak to tady dlouho nebylo! Nečekaně naplněná Startip Aréna hromadně podporuje příbramské hráče! Z ochozů se ozývá Příbram, Příbram! Diváci chtějí čtvrtou branky v jablonecké síti!

86
    Jablonec se brání zuby nehty! Další velká příležitost Středočechů!

87
    Zbytečná ztráta míče na polovině hřiště, chvilka oddechu pro Jablonec.

88
    Jablonec se horko těžko brání. Domácí jasně jdou za dalším gólem!

89
    Až teď se hosté dostávají z těžké defenzívy.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90+1
    Hosté ještě jednou střídají – odchází Jablonský a přichází Pázler.

Je konec! Viděli jsme napínavé utkání plné branek a výbornou domácí kulisu, prostě vše, co k fotbalu patří! Příbram nakonec remizovala s Jabloncem 3:3. Děkuji Vám za pozornost a hezký zbytek dne. (17:57:48)

Michal Mezera

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 13. Hájovský (Pleško), 70. Wágner (Pilík), 83. Střihavka (Pilík) – 15. Novák (Kopic), 22. Loučka (Piták), 45. Novák (Piták)

Karty:   30. Beneš (JAB)

FK Příbram: Hruška – Jugas, Mišůn, Hájovský, Pleško – Krbeček (46.Pilík), Tarczal, Aziz, Valenta (64.Wágner), Koukal (46.Šlapák) – Střihavka
    FK Jablonec: Valeš – Rossi, Beneš, Novák, Jablonský (90+1 Pázler) – Piták, Kopic (80.Vaněk), Loučka, Kysela, Zoubele – Třešňák.

Rozhodčí: Příhoda – Moláček, Hrabovský

Diváci: 3.752