Gent – Mons 2:1 (kon.) | Waregem – Lokeren 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 0:0 (kon.)
Leuven – Waasland-Beveren 3:1 (kon.) | Mechelen – Charleroi 0:0 (kon.) | Beerschot – Cercle Bruggy 1:0 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
3:1 (1:0)
Waasland-Beveren
Sobota 30.03.2013, 20:00 • Stadion Den Dreef (Heverlee) • Belgická Jupiler Pro League

90+1
    Waasland právě vstřelil branku!
    Drobnou úpravu skóre dělá DE SMET, který těsně před závěrečným hvizdem sudího vstřelil branku a upravuje na konečných 3:1.

85
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Sibum, přichází Badash.

85
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Ogbu, přichází Karuru.

82
    Druhou žlutou kartu v zápase a následně červenou kartu uviděl Weuts z domácího týmu.

79
    Další žlutou kartu z týmu Leuven dostává Ruytinx.

78
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Rowell, přichází Da Silva.

75
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Celých osm minut trvalo, aby se prosadila čerstvá posila na hřišti! JOREN DEHOND parádně umístil svou střelu a zapisuje se na listinu střelců.

70
    De Smet dostává za faul na protihráče žlutou kartu.

67
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Yagan, přichází Dehond.

59
    Da Silva Robson vyfasoval od sudího žlutou kartu.

52
    A na stadionu Den Dreef v Haverlee vypukla obrovská radost z právě vstřeleného gólu, který střílí OGBU!

47
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Cerigioni, přichází Ruytinx.

44
    Cerigioni měl možnost zvýšit vedení svého týmu již na 2:0, ale bránu zcela minul!

29
    Domácí jdou v devětadvacáté minute do vedení zásluhou ALESSANDRA CERIGIONIHO, který umístil míč přesně za záda Coosernanse.