Chomutov – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:4 (po pr.) | Třinec – Olomouc 9:2 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 3:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 4:5 (po pr.) | Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:3 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:4 (3:4 po s.n.)
K. Vary – Letňany 4:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:1 (2:0 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
4:5 (2:1, 0:1, 2:2 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 27.09.2013, 15:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

62:01
    Cestou na trestou lavici mu ale rozhodčí ještě přidělili osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

62:01
    Liberec si v prodloužení zahraje přesilovku. Za podražení putuje na dvě minuty za katr Daniel Voženílek.

57:05
    Denis Kusý (PCE) odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

53:52
    Daniel Voženílek dostává dvě minuty za podražení.

38:55
    Přesilovku si nyní zahraje Liberec. Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Daniel Voženílek.

36:34
    Jakub Mečíř z Liberce dostává dvě minuty za hrubost.

30:30
    Dominik Lakatoš dostává dvě minutky za nedovolené bránění a domácí mají před sebou další přesilovou hru.

27:54
    Brankář Liberce Stezka podrazil pardubického útočníka a nabízí tak domácím další přesilovku.

20:56
    Liberecký Divila podrazil Michaela Špačka a síly se na chvíli srovnají.

19:39
    Jakub Procházka podrazil svého protihráče, přelom první a druhé třetiny bude ve znamení liberecké přesilovky.

06:21
    Síly se (asi) na 96 sekund vyrovnají, za podražení je vyloučen Michael Špaček.

5:57
    Za podražení je vyloučen liberecký Marek Zachar, přesilovka pro Pardubice.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 8. Voženílek (Havrda), 20. Špaček, 54. Kusý, 56. Špaček – 3. Král (Getzko), 36. Šír (Sviták), 48. Ordoš (Šír), 56. Ordoš (Běhula), 63. Král (Lakatoš, Běhula)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Červený) – Procházka, Kučera, Franc, Budík, Benýšek, Vyskočil – Panna, Daniel Voženílek, Hlaváček, Rohlík, Velinský, Kusý, Hylena, Musil, Havrda, David Voženílek, Jajcay, Špaček, Martinec.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Běhula, Klinger, Tržický, Balabán, Mečíř, Divila – Babec, Šír, Sviták, Král, Getzko, Solenský, Lakatoš, Ordoš, Zachar, Kačírek, Chlum.

Rozhodčí: Vampola – Kleprlík, Kratochvíl