Chomutov – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:4 (po pr.) | Třinec – Olomouc 9:2 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 3:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 4:5 (po pr.) | Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:3 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:4 (3:4 po s.n.)
K. Vary – Letňany 4:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:1 (2:0 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
4:5 (2:1, 0:1, 2:2 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 27.09.2013, 15:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

62:14
    Liberec právě vstřelil branku!

Hosté toto zaváhání ihned využívají! Liberecká formace dokonale rozložila pardubickou obranu, až se zcela sám před ležícím Vejmelkou zjevil ZDENĚK KRÁL, pro kterého nebyl problém zakončit pod víko. Asistence: Dominik Lakatoš a Tomáš Běhula.

62:01
    Cestou na trestou lavici mu ale rozhodčí ještě přidělili osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

62:01
    Liberec si v prodloužení zahraje přesilovku. Za podražení putuje na dvě minuty za katr Daniel Voženílek.

58:04
    Oddechový čas pro domácí.

57:05
    Denis Kusý (PCE) odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:46

Hosté se ale nevzdávají a záhy opět srovnávají stav utkání! Střílenou přihrávku před bránu vyslal Tomáš Běhula a za Vejmelkova záda ji doklepl JAN ORDOŠ. Asistence: Tomáš Běhula.

55:30
    Pardubice právě vstřelily branku!

Východočeši jdou znovu do vedení! Ve vlastním oslabení ujel MICHAEL ŠPAČEK a přesnou ranou mezi betony skóroval. Bez asistence.

53:52
    Daniel Voženílek dostává dvě minuty za podražení.

53:47

Stav utkání je opět vyrovnaný! Krásnou individuální akci předvedl DENIS KUSÝ, když objel hned několik hráčů soupeře a svou střelou nedal Stezkovi šanci. Bez asistence.

48:45
    Jeden z pardubických hráčů byl teď v obrovské šanci na vyrovnání! Stál zcela sám před libereckým brankářem, ale nadvakrát jej nedokázal překonat.

47:05

Hosté jdou po druhé v zápase do vedení! V čase 47:05 se krásným švihem z mezikruží po přihrávce Šíra prosazuje JAN ORDOŠ! Puk se ještě cestou do branky otřel o tyč. Asistence: Radek Šír.

43:59
    Ondřej Panna mířil jen těsně mimo!

38:55
    Přesilovku si nyní zahraje Liberec. Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Daniel Voženílek.

36:34
    Jakub Mečíř z Liberce dostává dvě minuty za hrubost.

35:16

Nyní už ale pardubický brankář gólu zabránit nedokázal. Po přihrávce od spoluhráče se k puku dostal RADEK ŠÍR a prostřelil Karla Vejmelku švihem z pravého kruhu. Asistence: Petr Sviták.

30:30
    Dominik Lakatoš dostává dvě minutky za nedovolené bránění a domácí mají před sebou další přesilovou hru.

27:54
    Brankář Liberce Stezka podrazil pardubického útočníka a nabízí tak domácím další přesilovku.

26:11
    Vymyslete si nějaké ohromné slovo a to si přidejte k popisu zákroku Karla Vejmelky. Jan Ordoš byl zcela sám před bránou, do bekhendu si hodil puk a už už zavěšoval. Jenže pardubický brankář vytasil lapačku a puk v jasné šanci chytil. Teď propásl Liberec obrovskou šanci na srovnání!

20:56
    Liberecký Divila podrazil Michaela Špačka a síly se na chvíli srovnají.

19:50
    Tak to nečekal snad nikdo! Po buly v obraně Pardubic získal kotouč MICHAEL ŠPAČEK a ač faulován, tak se dostal do zakončení, ve kterém v závěru prvního dějství přelil vedení na pardubickou stranu. Bez asistence.

19:39
    Jakub Procházka podrazil svého protihráče, přelom první a druhé třetiny bude ve znamení liberecké přesilovky.

07:16
    Východočeši srovnávají krok při hře čtyři na čtyři. Filip Havrda poslal do pásma DANIELA VOŽENÍLKA, ten si najel do palebné pozice a přesnou střelou švihem překonal brankáře Bílých Tygrů. Asistence: Filip Havrda.

06:21
    Síly se (asi) na 96 sekund vyrovnají, za podražení je vyloučen Michael Špaček.

5:57
    Za podražení je vyloučen liberecký Marek Zachar, přesilovka pro Pardubice.

2:54
    Bílí Tygři otevírají skóre dnešního utkání, ZDENĚK KRÁL ve zdánlivě ne nebezpečné situaci vystřelil, ale trefil přesně mezírku mezi Vejmelkovým betonem a tyčkou. Asistence: Michal Getzko.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 8. Voženílek (Havrda), 20. Špaček, 54. Kusý, 56. Špaček – 3. Král (Getzko), 36. Šír (Sviták), 48. Ordoš (Šír), 56. Ordoš (Běhula), 63. Král (Lakatoš, Běhula)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Červený) – Procházka, Kučera, Franc, Budík, Benýšek, Vyskočil – Panna, Daniel Voženílek, Hlaváček, Rohlík, Velinský, Kusý, Hylena, Musil, Havrda, David Voženílek, Jajcay, Špaček, Martinec.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Běhula, Klinger, Tržický, Balabán, Mečíř, Divila – Babec, Šír, Sviták, Král, Getzko, Solenský, Lakatoš, Ordoš, Zachar, Kačírek, Chlum.

Rozhodčí: Vampola – Kleprlík, Kratochvíl