Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | HC Plzeň – Vsetín 3:2 (kon.) | Kladno – Zlín 6:5 (kon.)
HC Litvínov – Vítkovice 3:1 (kon.) | Sparta – Olomouc 4:1 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 2:1 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Slávia jde poprve v utkání do vedední, když se prosadil TOMÁŠ ANDRES. Asistence: Diminik Mašín.

46:32
    Brno jde do čtyř, neboť Kozel se dopustil faulu a odchází na dvě minuty na trestnou lavici, kde si odsedí trest za sekání.

40:01

40:00

35:00
    Slávia si zahraje další přesilovku, když Zbořil byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

34:22
    Slávisté rychle odpovídají na inkasovanou branku a zároveň využívají hned první přesilovou hru. Vyrovnávací branku vstřelil Filip Ječný. Asistence: Ronald Knot, Tomáš Török.

33:39
    Slávia si zahraje první přesilovku v zápase. Mytiska je vyloučen za držení protihráče.

31:11
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno využívá dvojnásobnou přesilovou hru. Autorem první branky utkání je DANIEL KUNCE. Asistence: Pavel Jenyš.

31:29
    Brno si zahraje více než dvě minuty přesilovou hru 5na3. Mašín vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

20:01

20:00

17:38
    Tejral je dalším hráčem, který oslabuje svůj tým, neboť byl potrestán na pět minut za hrubost.

14:40
    Brno bude mít šest sekund výhodu přesilovky 5na3. Drahorád je potrestán za faul kolenem.

12:46
    Leština míří podruhé na trestnou lavici za stejný faul.

7:14
    Kometa si zahraje první přesilovou hru. Leština dostává dvě minuty za podražení.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jiří Kosejk

Branky a nahrávky: 35. Ječný (Török, Knot), 50. Andres (Mašín) – 32. Kunce (Jenyš)

HC Slavia Praha: Novák (Frodl) – Tejral, Novák, Navrátil, Leština, Jedlička, Hlinka, Brzák, Ječný, Patzelt, Mašín, Kellerstein, Drahorád, Červený, Bureš, Andres, Tomek, Růžička, Knot, Hochel, Török
    HC Kometa Brno: Jekel (Klimeš) – Zbořil, Jenyš, Raška, Beneš, Grünwald, Kozel, Kusko, Ondráček, Sedlák, Štancl, Vágner, Vojáček, Klaus, Kuncem Šidák, Mitiska, Gardič, Dymáček